komoda

Komoda v spálni, ktorú si užijete na množstvo spôsobov

Komoda

Riešením pre dostatok miesta môže byť aj komoda. Hodí sa všade tam, kde nemáte priestor pre obrovskú skriňu, a zároveň potrebujete schovať vaše najcennejšie veci. Komoda má veľké množstvo využití, avšak najviac ju využívame v spálni. Je vhodným doplnkom ku veľkej stavanej skrini alebo menším dodatkom k šatníku.

Čo nájdeme v komode?

Komoda do spálne je nábytkom, v ktorom sa nájdu ponožky, kravaty, šperky, spodná bielizeň ale aj tričká, tielka či čiapky. Skrátka všetko, čo sa vám nezmestilo do skrine alebo do šatníka, nájde si miesto v komode. Vďaka rozčlenenému úložnému priestoru, môžete mať v každej zásuvke oblečenie inej farby či šperk iného druhu.

komoda
Komoda je najlepšie využiteľný nábytok

Drevená komoda alebo ako navodiť útulnú atmosféru v spálni

V miestnosti, kde spíme, by sme mali mať hlavne pekne, čisto a atmosféra by mala byť príjemná. Preto sa snažíme zveľadiť si naše izby tak, aby nás čo najviac vystihovali. Komoda je skvelým pomocníkom avšak je aj dizajnovým a štýlovým kúskom vo vašej spálni. Netreba ju preto brať len ako úložný priestor. Najpoužívanejšími prevedeniami v spálni sú rôzne farby dreva, ako dubová komoda, buková či orechová. Do miestnosti s jemnými a čistými líniami, odporúčame dubovú alebo bukovú. Tieto dva stromy sú bledé a spálňu krásne prevzdušnia. Zladiť ich jednoducho môžete aj s rámom postele, so skriňou a nočným stolíkom, ale aj s garnižami a s rámom okna. Drevený nábytok je v detských izbách, v spálňach a obývačkách veľmi obľúbený. Pomáha vytvárať útulnú atmosféru, starobylý nádych a dodá efekt vidieka, ktorý môžete preniesť aj do mesta. Pri vchode do vašej spálne tak pocítite závan čerstvého vzduchu a upokojujúceho vidieckeho prostredia, hoci ste vo veľkomeste a pracovný týždeň je v plnom prúde. Orechová komoda sa hodí skôr do obývačky, v ktorej môžu prevládať aj tmavšie až čierne odtiene.

komoda
Môže to byť práve ten jeden kúsok v domácnosti, ktorý je niečím výnimočný

Komoda aj nočný stolík

O tom, že komoda má viac spôsobov využitia, niet pochýb. Práve preto sa menšie komody využívajú aj ako nočné stolíky. Svoje miesto si tak v spálni nájdu pokojne aj pri posteli, pričom si na ne môžete položiť pohár s pitím, počítač či kvety. Vhodnou dekoráciou môže byť aj rámik na fotky s vašimi najbližšími.

Komoda Riešením pre dostatok miesta môže byť aj komoda. Hodí sa všade tam, kde nemáte priestor pre obrovskú skriňu, a zároveň potrebujete schovať vaše najcennejšie veci. Komoda má veľké množstvo využití, avšak najviac ju využívame v spálni. Je vhodným doplnkom ku veľkej stavanej skrini alebo menším dodatkom k šatníku. Čo nájdeme v komode? Komoda do spálne je nábytkom, v ktorom…