Sťahovacia bielizeň – zázrak na počkanie

Sťahovacie prádlo

Každá z nás pozná ten pocit, keď vám príde pozvánka na nejakú významnú udalosť, ktorá sa bude konať v najbližších týždňoch a vás prepadne hrôza, pretože vaša postava ani zďaleka nevyzerá ideálne. Ako sa navlečiete do šiat? Čo s tými faldami na bruchu? A keďže pri tej udalosti chcete vyzerať čo možno najlepšie, zadáte si nereálne ciele ako napríklad schudnúť a vyformovať si postavu za veľmi krátky čas či iné hlúposti. Drvivá väčšina z nás však v tejto úlohe zlyhá a ako sa termín oslavy blíži, chytá vás zúfalstvo. Netrápte sa! Čo nenapraví zdravá strava a športovanie, napraví sťahovacie prádlo. Nenadarmo sa u žien z roka na rok teší stále väčšej obľube – je to proste hotový zázrak.

sťahovacie prádlo
Rôzne sťahovacie prádlo podľa druhu oblečenia

Sťahovací a zoštíhľujúci pás

Asi každá správna žena už vo svojej skrini nejaké to sťahovacie prádlo má. Najpopulárnejším kúskom je sťahovací pás, ktorý využívajú dokonca aj mamičky po pôrode pre rýchlejšie zotavenie a sťahovanie brušných partií. Sťahovací pás je diskrétny a funguje dokonale. Ak máte ovisnuté a neforemné brucho, či nejaké tie faldíky , zoštíhľujúci pás vám všetko pekne stiahne a opticky uberie až niekoľko kíl. Váš pás bude pôsobiť štíhlym dojmom, vďaka čomu sa budete cítiť znovu atraktívne a zdvihnete si tak svoje sebavedomie. Sťahovací pás si navyše nikto z vášho okolia nevšimne, pretože ho pod oblečením vôbec nie je vidieť.

sťahovacie prádlo
Takéto formujúce prádlo pod oblečením nie je spoznať

Sťahovacie prádlo na všetky partie tela

Sťahovacie prádlo to nie je len zoštíhľujúci pás, ale aj množstvo ďalších kúskov, ktoré sa postarajú o to, aby vaša postava vyzerala štíhlejšia a atraktívnejšia. Nech vás už trápi ktorákoľvek partia vášho tela, sťahovacie prádlo vám s ňou pomôže. Na neforemný zadok a brucho vám pomôžu sťahovacie nohavičky s vyvýšeným pásom, problémové vnútorné stehná zase skrotia sťahovacie šortky alebo legíny. Zoštíhľujúce legíny dokonca pomôžu aj v boji proti nepeknej celulitíde, no musíte hľadať legíny so špeciálnym zložením. Veľmi užitočné je ak majú napríklad push up efekt, ktorý vám krásne vyzdvihne vaše ochabnuté pozadie a môžete mi veriť, že pri pohľade do zrkadla svoj zadok ani nespoznáte.

Sťahovacie prádlo Každá z nás pozná ten pocit, keď vám príde pozvánka na nejakú významnú udalosť, ktorá sa bude konať v najbližších týždňoch a vás prepadne hrôza, pretože vaša postava ani zďaleka nevyzerá ideálne. Ako sa navlečiete do šiat? Čo s tými faldami na bruchu? A keďže pri tej udalosti chcete vyzerať čo možno najlepšie,…