seychely

Predstavujem vám Seychely- miesto, kde objavíte zaslúžený odpočinok

Piesok jemný ako prášok, ktorý obmýva voda ako topás, večne zelené kopce, pokojné a bezstarostné tempo života – toto sú sny, ktoré sa na Seychelských ostrovoch stávajú skutočnosťou. Seychely čakajú len na vás.

Seychely znamenajú hlavne nádherné pláže

Matka príroda bola veľmi štedrá pri týchto 115 ostrovoch roztrúsených v Indickom oceáne a rozmaznáva ich vo veľkom. Nemožno poprieť, že pláže na Seycheloch sú veľkým lákadlom pre turistov z celého sveta. A nie je sa čo čudovať. Seychely sú plné pláží s nádhernými stuhami perleťového piesku s vodou čírou a čistou ako topás, s veľkými zaoblenými balvanmi a často sotva duše v nedohľadne. Vybrať si obľúbenú pláž je tu takmer nemožné, pretože všetky sú dokonalé. Avšak medzi najnavštevovanejšie patria Anse Source d’Argent, osamotená Anse Marron, tzv. sexy Anse Takamaka a pláž Anse Lazio ako obrázok z pohľadnice.

seychely
Seychely sú rajom, kde nájdete pokoj. Ak teda trpíte zaužívaným stereotypom, skúste túto destináciu.

Luxusné dovolenkové rezorty

Seychely sa môžu pýšiť plážami s bielym pieskom, dokonalými zátokami, ktoré vo vás prebudia romantickú dušu, západmi slnka v koralových farbách, modernými hotelmi, úhľadnými reštauráciami a pokojnými kúpeľmi. S takouto ponukou nie je divu, že sú Seychely č. 1 na zozname novomanželov pre medové týždne a tých, ktorí hľadajú očarujúce tropické útočisko pre svoju dovolenku. Tento luxus však nie je taký nedostupný ako sa zdá. Na vrchole luxusných možností toto miesto ponúka aj množstvo penziónov a jednoduchší typ ubytovania a stravovania sa, čo je prijateľnejšie pre vašu peňaženku. O výlety v tejto lokalite tiež nie je núdza. Seychely poskytujú bohaté možnosti vyžitia.

Turizmus a miesta pre sledovanie divoko žijúcich zvierat

Na Seycheloch budete chcieť mať nabité baterky do fotoaparátu nonstop. Seychcely sú nazývané ako „Galapágy Indického oceána“ a právom. Spoznáte tu morské korytnačky ako sa hniezdia v pieskoch pláží, najmä na ostrove Bird Island. Alebo môžete sledovať obrie Aldabra korytnačky voľne sa pohybujúce na Curieuse. Je to jeden z tých zážitkov, ktoré možno zažijete len raz za život. Neobyčajné vtáctvo je tu tiež unikátnou a veľmi špeciálnou atrakciou. Pokiaľ ide oklímu je veľmi príjemná a teplá. Preto si nezabudnite zbaliť slnečné okuliare a tričká.

seychely
Seychely sú známe krásnymi plážami, ktoré majú jemný piesok. Zážitok dopĺňa azúrovo čistá voda.

Vodné potešenie

Seychely sú pre potápanie a šnorchlovanie perfektné. Sú to najobľúbenejšie aktivity na týchto ostrovoch. Voda je tu teplá a jasná s prekypujúcim morským životom.

Piesok jemný ako prášok, ktorý obmýva voda ako topás, večne zelené kopce, pokojné a bezstarostné tempo života – toto sú sny, ktoré sa na Seychelských ostrovoch stávajú skutočnosťou. Seychely čakajú len na vás. Seychely znamenajú hlavne nádherné pláže Matka príroda bola veľmi štedrá pri týchto 115 ostrovoch roztrúsených v Indickom oceáne a rozmaznáva ich vo…