Balerínky boli trendy obuvou už v minulom storočí

Balerínky ako trendy obuv už minulého storočia

Pohodlné, praktické a štýlové balerínky patria k obľúbenému typu obuvi žien každého veku a postavenia. Ženy, ktoré sa chcú cítiť komfortne a pohodlne, byť svižné, rýchle a aktívne počas celého dňa bez toho, aby trpeli bolesťami nôh pri dlhom chodení či státí, s obľubou volia práve baleríny ako typ obuvi, ktorý zabezpečí pohodlie a komfort ich nohám a zároveň sú práve baleríny výborne kombinovateľné k rôznym typom outfitov, na rozdiel od topánok, ako sú napr. tenisky či espadrilky, ktoré sú tiež veľmi pohodlné, ale nehodia sa na každú príležitosť, ani k elegantnejším outfitom. Aj keď baleríny možno nie sú natoľko sexi ako lodičky na vysokých podpätkoch, v správnych kombináciách so štýlovým oblečením vytvoria dokonalý dojem a budú vyzerať fantasticky.

balerínky
Balerínky sú výborne kombinovateľné s rôznym typom outfitov.

Balerínky majú svoju históriu, takže nie sú iba módnym výstrelkom posledných rokov

Balerínky však nie sú iba módnym výstrelkom posledných rokov, pretože o ich výhodách a benefitoch vedeli už aj ženy v 50. rokoch minulého storočia a s obľubou ich nosili aj také slávne hviezdy, ako napr. známa herečka Audrey Hepburn, ktorá baleríny preslávila, či nezabudnuteľná Brigitte Bardottová. Aj napriek tomu, že tieto krásne ženy uprednostnili pred klasickými ženskými lodičkami pohodlné a praktické balerínky, na šarme im to neubralo – práve naopak, mali obrovský úspech a popularitu.

balerínky
Balerínky nosili aj také hviezdy akou bola Audrey Hepburn.

Baleríny na sto spôsobov…

Výhodou balerínok je aj množstvo variácií, ktoré sú na trhu dostupné. Môžete si vybrať baleríny presne podľa svojich predstáv v rôznych farbách, vzoroch či tvaroch (okrúhle aj špicaté, vpredu viac či menej vykrojené) a tiež v rozličných materiálových prevedeniach – od hladkej a brúsenej kože až po textílie alebo dokonca aj balerínky z gumy. Vybrať si aj niekoľko klasických či štýlových párov tejto pohodlnej obuvi, vďaka ktorým dokážete vytvoriť slušivé kombinácie, nebude žiadny problém. Baleríny sa výborne hodia k ležérnejšej aj k elegantnej móde, výborne doladia úzke džínsy s tričkom a sakom, ale aj legíny, šaty či široké sukne v štýle 50. rokov.

Balerínky ako trendy obuv už minulého storočia Pohodlné, praktické a štýlové balerínky patria k obľúbenému typu obuvi žien každého veku a postavenia. Ženy, ktoré sa chcú cítiť komfortne a pohodlne, byť svižné, rýchle a aktívne počas celého dňa bez toho, aby trpeli bolesťami nôh pri dlhom chodení či státí, s obľubou volia práve baleríny ako typ obuvi, ktorý zabezpečí pohodlie…