Šperky s menom – v čom je ich čaro?

Určite ste sa v mladosti stretli s náramkami kamarátstva. Plietli sa prakticky kdekoľvek a kedykoľvek, no a výsledok bolo potvrdenie nekonečného priateľstva, ktoré ste si sľubovali navždy. Dnes už asi netušíte, kde váš doplnok skončil, no tieto chvíle si môžete so svojimi priateľmi z detstva či iným blízkym človekom pripomenúť, a to tak, že si darujete šperky s menom. Ich hodnota sa totiž neráta v číslach, ale v spomienkach a zážitkoch, ktoré sa spolu s menom zapíšu do tých najjagavejších náramkov či retiazok.

Šperky s menom
Krásny prívesok v tvare písmena.

 

Šperky s menom sú jedným z najobľúbenejších doplnkov

Šperky s menom sú obľúbené predovšetkým pre ich osobitosť. Nie je totiž nič krajšie, ako svojej milovanej polovičke, prípadne inej dôležitej osobe vo vašom živote venovať jedinečný a originálny darček. Vaša mamička ide oslavovať jubileum, sestra vás pozvala na promócie, alebo sa váš brat stal otcom? Šperky s menom dokonale vyjadria vašu neutíchajúcu hrdosť voči človeku, ktorému majú patriť. Je len na vás či sa rozhodnete na drahý kus kovu vyryť celé meno, iniciály, alebo dôležitý dátum, ktorý predstavuje v živote istý milník. Fantázii sa medze nekladú a takto to platí aj pri kreovaní špecifického šperku, ktorý vďaka špeciálnej technike gravírovania dostane vlastnú dušu.

Šperky s menom
Jedinečné a originálne.

Ako sa  šperky s menom vyrábajú a akú majú životnosť?

Proces výroby šperku s menom je skutočne osobitý, rovnako ako samotný doplnok. Vďaka tomu, že ste rozhodli naň vygravírovať svoje meno, prípadne dátum narodenia alebo inú dôležitú informáciu, dávate mu vlastný život a personalizujete niečo tak praobyčajné, ako je prsteň, náramok či retiazka. Keď už viete, čo bude na vami vybranom šperku napísané, sa stáva šperk výnimočným doplnkom pre človeka, ktorému má patriť. Vďaka špeciálnym technikám gravírovania sa v dnešnej dobe nemusíte báť, že by sa meno na šperku jedného dňa z opotrebovanosti stratilo. Hlboké ryhy sa intenzívne zasadia do materiálu a šperky s menom sa razom stávajú nesmrteľné.

 

Určite ste sa v mladosti stretli s náramkami kamarátstva. Plietli sa prakticky kdekoľvek a kedykoľvek, no a výsledok bolo potvrdenie nekonečného priateľstva, ktoré ste si sľubovali navždy. Dnes už asi netušíte, kde váš doplnok skončil, no tieto chvíle si môžete so svojimi priateľmi z detstva či iným blízkym človekom pripomenúť, a to tak, že si…