s.Oliver je značka, ktorú si zamilovali aj Slováci

s.Oliver je sieť predajní, ktorá už roky pôsobí aj na slovenskom trhu s oblečením. Rodinný podnik založili v roku 1969 ako malý butik v nemeckom mestečku Würzburg. Tento malý obchodík pomenoval majiteľ Bernd Freier podľa hrdinovi z románu Oliver Twist. s.Oliver znamená Sir Oliver. Prvým krokom k úspechu sa stala cesta do Indie v roku 1974. Jeho cieľom sa stalo vyjednávanie s výrobcom textilu. Týmto krokom sa chcel stať nezávislým na veľkoobchodníkoch. O štyri roky na to skrátil názov Sir Oliver do dnešnej známej podoby. Hranice Nemecka jeho pobočky opustili až koncom milénia v roku 1998. Súčasťou obchodu sa stalo založenie internetového predaja, ktorý je k dispozícii pre celú Európu.

S OLIVER
Kabelka s.Oliver.

s.Oliver je určené pre všetky vekové kategórie

Značka sa vyprofilovala na jedného z prvotriednych módnych a lifestylových predajcov po celej Európe. Zameranie s.Oliver je jasne dané. Snažia sa ponúknuť to najlepšie a najkvalitnejšie zo svojich produktov pre širokú škálu zákazníkov. Ponuku tvoria rôzne kolekcie tak, aby si v obchodoch dokázal vybrať každý zákazník. Od spodného prádla, cez oblečenie pre malé deti až po šperky, hodinky, topánky, opasky a tašky tu nájdete takmer všetko.

Kvalitné oblečenie s.Oliver.

Celosvetové pôsobenie

Hoci sa s.Oliver primárne sústreďoval na európske končiny, jeho elegantné produkty sa rozmohli po celom svete. Aktuálne evidujeme viac než 2000 predajní. Pokiaľ ste dúfali, že sa oblečenie vyrába v Nemecku, asi budete sklamaní. Globalizácia a menej nákladová výroba sa nevyhla ani tejto značke. Produkty prichádzajú z výrobní v Hongkongu, Číne, Indie, Indonézie a Turecka.

V s.Oliver sa držia motta: „skutočná móda pre skutočných ľudí na každý deň a v každej situácii.“ To znamená okrem iného, že využívajú kvalitné materiály a strihy sú perfektne spracované. Tvorcovia kolekcií radi používajú výrazné farby a tlmené pastelové odtiene. Radi sa hrajú. Vytvárajú elegantné kolekcie, pohodlné oblečenie, ktoré musí byť nápadité a originálne.

s.Oliver je sieť predajní, ktorá už roky pôsobí aj na slovenskom trhu s oblečením. Rodinný podnik založili v roku 1969 ako malý butik v nemeckom mestečku Würzburg. Tento malý obchodík pomenoval majiteľ Bernd Freier podľa hrdinovi z románu Oliver Twist. s.Oliver znamená Sir Oliver. Prvým krokom k úspechu sa stala cesta do Indie v roku 1974. Jeho cieľom sa stalo vyjednávanie…