clip in vlasy

Clip in

 

 

 

 

 

 


S clip in vlasmi môžete vyzerať skutočne luxusne

Mnoho žien sa často porovnáva so slávnymi osobnosťami a ukážkovými ženami z časopisov. Porovnávajú si postavu, pleť, vlasy, a napokon aj oblečenie. Aj keď všetky dobre vieme, že fotky sú vyretušované a slávne osobnosti vylepšené rôznymi clip in vlasmi a procedúrami (facelift, liposukcia a pod.), nemôžeme sa prestať porovnávať alebo minimálne pozorovať, závidieť a túžiť po dokonalosti.

              clip in                   clip in

Vlasy v minulosti

Zabudnite na clip in vlasy a parochne či príčesky. Vlasy sa nestrihali, len sa vyčesávali. Typ účesu dosť závisel od postavenia danej osoby v spoločnosti. Vlasy sa ozdobovali rôznymi šperkami a doplnkami a boli akousi korunou. Samozrejme v každej krajine boli neskôr iné pravidlá – niekde museli mať všetky ženy vlasy ostrihané na rovnakú dĺžku a všetci muži museli mať rovnaký krátky účes. V starobylom Egypte mali dokonca chlapci do určitého veku vyholené hlavy s vynechaným jedným prameňom vlasov na boku tzv. „prameň mladosti“, ktorý symbolizoval ich vek/mladosť. Neskôr sa začali vyrábať parochne, najmä pre vznešenejších, aby tak zakryli ich šediny.

Vlasy dnes – clip in a parochne

V dnešnej dobe sa používajú parochne, príčesky, clip in vlasy a existuje aj predlžovanie vlasov pomocou špeciálneho lepidla.

Parochne sú síce praktické, no častokrát je na nich viditeľné, že sú umelé. Príčesky sú ideálne pri niektorých účesoch, najmä ak sa snažíte vyčesať vlasy a spraviť nejaký štýl, pre ktorý sú vaše vlasy veľmi riedke. Predlžovanie vlasov je tiež veľmi praktické, okrem toho, že sa vám vlasy predĺžia, máte ich tiež hustejšie. Tento typ má však nevýhodu zaťaženia a možného zničenia vašich vlastných vlasov.

               clip in vlasy                       clip in vlasy

Dnešné clip in vlasy sú prispôsobené tak, aby vyzerali čo najprirodzenejšie. Na trhu môžete nájsť umelé ale aj reálne ľudské clip in vlasy. Clip in vlasy sú skutočne (podľa môjho názoru) najvýhodnejšie. Správnym používaním svojim vlasom nijako neuškodíte a vlasy budete mať stále krásne. Či sa rozhodnete nosiť ich rozpustené a strapaté, vypnuté a vyčesané na nejakú príležitosť, zviazané do chvostu alebo ozdobené vlasovými doplnkami, rovné či kučeravé… poslúžia vám vždy. Pri clip in vlasoch, ak túžite po najprirodzenejšom vzhľade, je nesmierne dôležité vybrať si správny odtieň vlasu a správne nasádzanie. Potom sa už len nechajte obdivovať.

Informácií ako používať clip in vlasy a ako sa o ne starať, prípadne kde ich kúpiť, nájdete na internete množstvo. Takto môžete mať minimálne jednu z vecí porovnateľnú s najkrajšími osobami zo šoubiznisu.

 

            S clip in vlasmi môžete vyzerať skutočne luxusne Mnoho žien sa často porovnáva so slávnymi osobnosťami a ukážkovými ženami z časopisov. Porovnávajú si postavu, pleť, vlasy, a napokon aj oblečenie. Aj keď všetky dobre vieme, že fotky sú vyretušované a slávne osobnosti vylepšené rôznymi clip in vlasmi a procedúrami (facelift, liposukcia a pod.), nemôžeme…