pánske motýliky

Pánske motýliky zmenia váš imidž a vzhľad!

Motýliky

Je veľká škoda, že mnohí páni nemajú o niečo viac odvahy využívať častejšie štýlové módne doplnky, ktoré sú zaujímavou súčasťou pánskej módy, ako napr. pánske motýliky a kravaty, manžetové gombíky či kravatové aj bežné šály. Práve mnohé tieto doplnky sú tou pomyselnou čerešničkou na torte, ktorá dokáže ozvláštniť a osviežiť každý outfit a dodať mu punc originality a to nielen pri výnimočných či oficiálnych príležitostiach ale aj v bežnom každodennom živote.

Milí páni, nebojte sa preto viac experimentovať so svojím imidžom, veď práve v detailoch sa skrýva jedinečnosť!

Pánske motýliky sú opäť na výslní

pánske motýliky
Motýliky nie sú len k bielej košeli a na spoločenské udalosti. Moderní hipsteri ich nosia napr. takto…

Dnes sa nosí takmer všetko a výnimkou nie sú ani pánske motýliky, ktoré sa opäť vracajú na výslnie módnych trendov a stávajú sa súčasťou nielen elegantnej klasiky v podobe oblekov, smokingu či fraku, ale aj voľnejšieho, ležérnejšieho štýlu. Pánske motýliky sú práve tou nepatrnou maličkosťou, ktorá vám môže kompletne zmeniť váš vzhľad a imidž.

Určite nezostanete bez povšimnutia, ak napríklad džínsy a športové sako doplníte vhodne zvoleným pánskym motýlikom. Možno vás osloví práve niektorý pánsky motýlik z ponuky Pánskej Elegancie. Prvý krát si to síce žiada o niečo viac guráže vyraziť s motýlikom napr. na rande ale za pokus to rozhodne stojí! Nezabudnite zvoliť vhodnú pánsku obuv a ostatné doplnky.

Štýlové pánske motýliky z ponuky Pánskej Elegancie

motýlik
Novinkou sú aj kožené alebo drevené motýliky

Pánska Elegancia má vo svojej ponuke pánskych módnych doplnkov okrem pánskych kravát aj zaujímavé a štýlové pánske motýliky, z ktorých si určite vyberiete presne podľa svojho vkusu.

Ak hľadáte niečo elegantné, možno vás zaujme biely pánsky motýlik s modrým okrajom (dostupný aj v opačnom garde v modrej farbe s bielym lemovaním) a jemným saténovým leskom, ktorý je dodávaný spolu s vreckovkou do saka, alebo motýlik v elegantnom a veľmi obľúbenom čierno-červenom prevedení či čierny pánsky motýlik so zaujímavým bordovým či staroružovým vzorovaním (v komplete spolu s vreckovkou do saka), ktorý patrí k najmódnejším dizajnovým trendom.

Motýliky Je veľká škoda, že mnohí páni nemajú o niečo viac odvahy využívať častejšie štýlové módne doplnky, ktoré sú zaujímavou súčasťou pánskej módy, ako napr. pánske motýliky a kravaty, manžetové gombíky či kravatové aj bežné šály. Práve mnohé tieto doplnky sú tou pomyselnou čerešničkou na torte, ktorá dokáže ozvláštniť a osviežiť každý outfit a dodať mu punc originality a to…