Mikiny sú hitom sezóny!

Mikiny sú nepostrádateľný kus oblečenia

Ak ste milovníkom ležérneho štýlu obliekania a strohá elegancia vám veľa nehovorí, potom máte dôvod na radosť. Momentálne trendy totiž milujú športové prvky oblečenia. Také, ktoré sa perfektne kombinujú takmer s čímkoľvek čo sa bežne nachádza vo vašom šatníku. Hitom tejto sezóny sa preto stali také kúsky oblečenia ako napríklad tenisky, tepláky či dokonca mikiny. Samozrejme netreba hneď kombinovať všetky tieto veci dokopy. Stačí, ak si vyberiete jednu z nich a vkusne ju zladíte s vašim bežným oblečením. Vezmite si také mikiny. Sú neskutočne pohodlné, príjemne vás zahrejú a navyše ich môžete kombinovať nielen s obľúbenými džínsami či nohavicami, ale kľudne aj so sukňou, šortkami či dokonca šatami.

mikiny
Nesúmerná, šikmá, COOL

Športové mikiny

Mikiny sú však skvelé aj pri športovaní a to bez ohľadu na to či cvičíte s činkami vo fitku, behávate v prírode alebo sa venujete inému druhu športu. Ak ale kupujete mikinu, v ktorej mienite cvičiť, potom zabudnite na klasické bavlnené mikiny. Siahnite po kvalitných a funkčných mikinách, ktoré sú vyrobené zo syntetických materiálov. Tie sú pre šport ako stvorené, pretože na rozdiel od extrémne savej bavlny vedia odvádzať vlhkosť preč od tela, čím vás udržia v dokonalom suchu a pohodlí aj počas toho najnáročnejšieho tréningu. Syntetické mikiny sú navyše neskutočne ľahké a tenké, takže pri cvičení ani nebudete vedieť, že na sebe niečo máte. Nehovoriac o tom, že sú rýchlo schnúce, držia svoj tvar a na slnku nevyblednú.

mikiny
Vystúp z davu!

Mikina aj na bežný deň

Milovníčky módy však poteší fakt, že taká mikina sa dnes už dá nosiť takmer kdekoľvek a to tak do mesta na nákupy, na rande, dovolenku či dokonca do práce. Veľmi ľahko ju skombinujete s elegantnejšími kúskami oblečenia, pričom výsledok vás milo prekvapí. Reč je samozrejme o mikinách bez kapucne. Originálny outfit vytvoríte nielen ak ich skombinujete s úzkymi džínsami, ale aj s peknou sukňou v akejkoľvek dĺžke – veľmi IN je kombinácia maxi sukne a mikiny. A čo si k takému looku obuť? Pre menej odvážnych radíme tenisky, balerínky, sandále či mokasíny, no ak vám odvaha nechýba, kľudne k mikine a sukni nahoďte svoje obľúbené topánky na vysokom podpätku a na ulici budete neprehliadnuteľná.

Mikiny sú nepostrádateľný kus oblečenia Ak ste milovníkom ležérneho štýlu obliekania a strohá elegancia vám veľa nehovorí, potom máte dôvod na radosť. Momentálne trendy totiž milujú športové prvky oblečenia. Také, ktoré sa perfektne kombinujú takmer s čímkoľvek čo sa bežne nachádza vo vašom šatníku. Hitom tejto sezóny sa preto stali také kúsky oblečenia ako napríklad…