Mikiny – doprajte si pohodlie a ležérny štýl

Mikiny sú veľmi praktickým kúskom každého šatníka. Dámskeho, pánskeho aj detského. Nielenže príjemne zahrejú počas chladnejších dní, ale sú tiež veľmi pohodlné na nosenie. Navyše, ich výber je naozaj viac ako pestrý. Takže si každý môže vybrať mikinu presne podľa svojho gusta. Napr. mikiny na zips, cez hlavu, s kapucňou aj bez, dlhé či krátke, s klokaním vreckom, vyvýšeným golierom, jednofarebné, prípadne s nápismi alebo s potlačou rôznych motívov. Pri zmienke o mikinách si väčšina ľudí predstaví športový odev, v ktorom si môžu ísť ráno zabehať alebo ho využívať prevažne na rôzne športové a voľnočasové aktivity. Avšak vďaka ponuke, ktorá sa v posledných rokoch dostáva na trh to už naozaj neplatí. Mikiny sa stávajú viac ako len športovou módou.

Mikiny
Pohodlné a štýlové.

Ideálne na voľný čas, párty či do kancelárie

Mikiny dnes nápaditosťou naozaj nešetria. Okrem klasických športových prevedení tohto skvelého a praktického odevu nájdete v ponuke aj mikiny zdobené štrasom, kamienkami, flitrami či perličkami. Pokojne ich môžete skombinovať aj so šatami či sukňou a vyraziť tak na párty. Nie sú nevhodné alebo nevkusné ani na nosenie do práce. Pretože ak napríklad siahnete po mikine s romantickým kvetinovým motívom, alebo po bielej či sivej s našitými perličkami, určite nešliapnete vedľa a na pracovisku, napr. v kancelárii, budete pôsobiť moderne a štýlovo.

Aj s mikinou zažiarite.

Obľúbené pánske mikiny

Veľmi podobné je to aj v pánskej móde, pretože aj tu majú páni možnosť výberu klasických športových mikín na voľnočasové (prevažne športové) aktivity. Zaujímavým kúskom outfitu môžu byť tiež pánske mikiny, ktoré si bez obáv môžete obliecť na párty s priateľmi či na diskotéku. Napr. čierna so zlatým nápisom alebo zaujímavá čierno červená kombinácia, ktorá mužom veľmi pristane. Vhodný výber dokonca nevylučuje ani jej nosenie do práce. Stavte však skôr na klasiku bez nápadných detailov. Vhodné farby sú sivá, antracitová a pod.

Mikiny sú veľmi praktickým kúskom každého šatníka. Dámskeho, pánskeho aj detského. Nielenže príjemne zahrejú počas chladnejších dní, ale sú tiež veľmi pohodlné na nosenie. Navyše, ich výber je naozaj viac ako pestrý. Takže si každý môže vybrať mikinu presne podľa svojho gusta. Napr. mikiny na zips, cez hlavu, s kapucňou aj bez, dlhé či krátke, s klokaním vreckom,…