Luxusné kabelky musia byť aj praktické

Čo definuje luxusné kabelky?

Luxusné kabelky definuje ich vzhľad, kvalita vyhotovenia, materiál, značka či obľúbenosť? Pre mňa luxusná kabelka znamená kvalitné a detailné prepracovanie, dlhá životnosť a fakt, že sa rovnako dobre hodí k oblečeniu do práce, na večierok, alebo k víkendovému pohodovému ležérnemu oblečeniu. Takáto kabelka však musí byť aj praktická. Každá žena vie, že je mimoriadne nepríjemné, priam rozčuľujúce, keď má so sebou kabelku, v ktorej nevie nič nájsť, všetko je na jednej kope, nezorganizovane, či keď z kabelky vypadávajú veci, zapínanie je komplikované a zdĺhavé, a pod. Takáto kabelka môže byť akokoľvek drahá alebo značková, žena ju bude nosiť minimálne, alebo raz a viac už nikdy. Také luxusné kabelky v šatníku žiadna žena nepotrebuje.

luxusné kabelky
Luxusná kabelka by mala byť praktická aj z organizačného hľadiska.

Praktické luxusné kabelky

Praktická luxusná kabelka by mala byť taká, aby spĺňala svoj účel, dobre vyzerala a aby jej majiteľka mala pocit, že je kabelka skôr jej súčasťou než na obtiaž, a nie len nevyhnutným doplnkom. Ako by mala vyzerať vaša praktická luxusná kabelka? Moja musí byť skôr širšia ako dlhšia, pretože sa mi v nej ľahšie nájdu veci, ktoré hľadám. Musí mať aspoň dve samostatné priehradky a ešte jedno bočné vnútorné vrecko, a mala by mať zapínanie na zips. Luxusné kabelky pre mňa znamenajú aj to, že miesto dvoch remienkov na plece, majú len jedno, a taktiež to, že šitie na kabelke je bezchybné, pevné a poriadne ukončené. Zdá sa to ako malichernosť, no odstávajúce nite na kabelkách pôsobia aj na luxusnej kabelke veľmi lacno a zanedbane.

luxusné kabelky
Luxusné kabelky by mali byť šité bezchybne a pevne.

Luxusné značkové kabelky

Spravidla platí, že luxus je drahý. A teda aj luxusné kabelky sú drahé a značkové. Kabelky od slávnych svetových módnych dizajnérov našťastie aj také sú. Vyrobené sú zväčša z pravej kvalitnej kože, sú perfektne prepracované do posledného detailu a väčšinou vám aj vydržia niekoľko rokov aj pri ich každodennom nosení. Avšak, za takéto luxusné kabelky si skutočne zaplatíte nemalé peniaze. Boli by ste ochotné dať celú výplatu na jednu luxusnú kabelku?

Čo definuje luxusné kabelky? Luxusné kabelky definuje ich vzhľad, kvalita vyhotovenia, materiál, značka či obľúbenosť? Pre mňa luxusná kabelka znamená kvalitné a detailné prepracovanie, dlhá životnosť a fakt, že sa rovnako dobre hodí k oblečeniu do práce, na večierok, alebo k víkendovému pohodovému ležérnemu oblečeniu. Takáto kabelka však musí byť aj praktická. Každá žena vie, že je mimoriadne nepríjemné,…