gastro nábytok

Gastro nábytok vhodnej veľkosti a štýlu

Súčasný trend moderných interiérových dizajnov gastronomických prevádzok si vyžaduje  praktický a zároveň aj pohodlný gastro nábytok. Mnohé prevádzky nie sú len miestom, kde sa dá rýchle najesť a občerstviť. Prípadne si niečo kúpiť do ruky a jesť to cestou po chodníku alebo sediac v aute. Celkový komerčný úspech a obľúbenosť reštaurácie, kaviarne, rýchleho občerstvenia či  krčmy závisí od mnohých faktorov. Na prvom mieste je samozrejme kvalita ponúkaného jedla a pitia. Výber a správanie sa obsluhujúceho personálu. A do určitej miery aj od atraktivity interiéru, charakteru nábytku a gastro zariadenia kuchyne. Pre mnohých zákazníkov je podstatná aj prístupnosť a lokalizácia miesta, kde sa chcú s rodinou alebo priateľmi stretnúť a stráviť príjemný večer. 

Gastro nábytok je dôležitá časť do skladačky

Gastro nábytok je súčasťou kulinárskeho zážitku 

   Je len samozrejmé, že vždy má prednosť lákavá ponuka jedla, spôsob prestierania a servírovania objednaných chodov. Na prvom dojme zákazníkov po ich vstupe do gastronomickej prevádzky však tiež veľmi záleží. Je to často faktor, ktorý upúta pozornosť zákazníka ešte predtým, než sa vo vašej prevádzke usadí, porozhliadne po okolí a hosťoch. A až potom siahne po jedálnom lístku a prezrie si vaše menu.  Vhodným výberom a rozmiestnením vášho gastro nábytku môžete dosiahnuť to, že interiér vašej kaviarne, reštaurácie, rýchleho občerstvenia alebo krčmy funguje vo váš prospech. Zákazník sa u vás cíti dobre, hovorí o svojich pocitoch s priateľmi. Robí vám pozitívnu ústnu reklamu a vracia sa opätovne k vám.

Gastro nábytok uľahčuje vašu prácu

Návštevníci si fotia nielen seba 

     Identifikujte požiadavky vašej kaviarne alebo reštaurácie. Akú cieľovú demografickú skupinu, typ kuchyne a menu ste si vybrali? O aké prostredie sa usilujete? Moderná kaviarenská výzdoba má široké spektrum od starodávnych a historických motívov po kreslené obrázky. Existuje veľa možností ako si  vyzdobiť interiér vašej gastro prevádzky. Či už však prevádzkujete kaviareň, reštauráciu alebo bistro, nábytok a dekorácie by mali byť praktické aj estetické. Usporiadanie a dizajn vašej prevádzky je vizuálna prezentácia informujúca vašich možných zákazníkov, čo môžu očakávať od jedla a obsluhy. Vaši zákazníci  často chcú pri stolovaní fotiť seba, servírované jedlo a svojich priateľov. A to je tiež neplatená reklama pre vaše gastro zariadenie.  

Súčasný trend moderných interiérových dizajnov gastronomických prevádzok si vyžaduje  praktický a zároveň aj pohodlný gastro nábytok. Mnohé prevádzky nie sú len miestom, kde sa dá rýchle najesť a občerstviť. Prípadne si niečo kúpiť do ruky a jesť to cestou po chodníku alebo sediac v aute. Celkový komerčný úspech a obľúbenosť reštaurácie, kaviarne, rýchleho občerstvenia či  krčmy závisí od…