Filipíny – krajina ako z rozprávky

Pre niektorých sú Filipíny len krajinou z mnohých na Zemi. Pre iného zas je to miesto na zozname životných skúseností a úspechov , ktoré dúfa, že dosiahne počas svojho života. Filipíny sú jednoducho prekrásnou krajinou, aká sa len tak nevidí. Táto krajina sa určitými vecami dosť vyčleňuje od zvyšku Ázie.

Filipíny
Filipíny vám svojou krásou vyrazia dych.

6 najkrajších miest, ktoré Filipíny ponúkajú

Palawan – Ak máte dilemu pri výbere len jedného miesta na Filipínach, Palawan by mal byť na vrchu vášho zoznamu. Ak cestujete za veľkolepými plážami a ostrovmi, Palawan vám ponúkne výber tých najlepších.

Iloilo – Táto filipínska provincia je mix najlepších vecí o cestovaní v tejto krajine. Má svoj vlastný súhrn pozoruhodných miest, ktoré môžete navštíviť, aj keď nie sú centrom turizmu. Z tohto miesta môžete pohodlne potom prejsť do Guimaras, Boracay, Antique a Capiz.

Kordillery – Filipíny ponúkajú oveľa viac než len dokonalé pláže. Nájdu sa tam aj chladné kopcovité krajiny a bohatá horská kultúra. Kordillery ponúkajú najkrajšie prírodné vodopády a horské vrcholy. Top turistické miesta sú: Banaue, Sagada a Baguio.

Ilocos – Vkročte do historickej a uvoľnenej atmosféry Ilocos Norte a Ilocos Sur. Obe provincie sú známe pre svoje pamiatky, očarujúce okolie a jedlo.

Bicol – Ak chcete zachytiť mimoriadne fotografické zábery prírody do vašej kolekcie dovoleniek, v meste Bicol ste na správnom mieste. Nachádza sa tam aj najdokonalejšia kužeľovitá sopka na svete. Top atrakciou je plávanie s veľrybami a žralokmi v okolí najkrajšieho ostrova Filipín.

Surigao – Nekonečné úseky bielych pieskových pláží a párty lokalít, veľa prekrásnych a bizarných pamiatok, skvelé podmienky na surfovanie – to je Surigao.

Filipíny
Jednou z atrakcii je aj plávanie so žralokmi.

Pridaná hodnota

Nemusíte byť stratení, aby ste mali pocit, že musíte nájsť samých seba. Filipíny vám túto skúsenosť ponúkajú grátis. S viac ako 7000 ostrovmi Filipíny ponúkajú veľa ďalších miest, do ktorých vás vítajú s otvorenou náručou, a s ktorých krásou vám vyrazia dych. Stačí si zbaliť kufre, rezervovať letenku a začať sa tešiť.

Pre niektorých sú Filipíny len krajinou z mnohých na Zemi. Pre iného zas je to miesto na zozname životných skúseností a úspechov , ktoré dúfa, že dosiahne počas svojho života. Filipíny sú jednoducho prekrásnou krajinou, aká sa len tak nevidí. Táto krajina sa určitými vecami dosť vyčleňuje od zvyšku Ázie. 6 najkrajších miest, ktoré Filipíny ponúkajú…