drevený podnos

Váš drevený podnos nepatrí do umývačky

Praktický podnos s elegantným dizajnom z kvalitného prírodného mäkkého alebo tvrdého dreva. Ľahký, stabilný a úsporne skladný vďaka malej výške. Podnos na prenášanie drobných vecí a občerstvenia je súčasťou každej kuchyne. Pokiaľ máte doma drevený podnos, potom je dobre si uvedomiť, že drevo je prírodný produkt. Umývajte ho iba vlhkou handričkou a nechávajte uschnúť vo zvislej polohe. Neumývajte ho v žiadnom prípade v umývačke riadu. Intenzívna vlhkosť a teplotné rozdiely môžu viesť k jeho trvalým deformáciám, trhlinkám a nechcenému zafarbeniu. Každý typ podnosu ponúka svoje vlastné jedinečné vlastnosti a praktické možnosti a výhody. Preto je dôležité si určiť, kde a na čo budete používať svoj podnos.

drevený podnos
Obrovskou výhodou je multifunkčné využitie.

Rozložiteľný drevený podnos až do postele

Rozložiteľný drevený podnos je vynikajúca vecička pre servírovanie jedál do postele. Môžete ho použiť pre romantické raňajky v posteli alebo tiež pre obslúženie chorého rodinného príslušníka, či klienta v sociálnom alebo zdravotníckom zariadení. Servírovací podnos do postele je samozrejme veľmi stabilný a len tak sa neprevráti. Na stranách je opatrený držadlami pre jednoduché prenášanie. Podnos možno používať aj zložený ako klasický servírovací podnos pri servírovaní drobného občerstvenia, či kávy. Vďaka sklopným nôžkam je podnos dobre skladný. Vnútorná časť býva biela. Drevený podnos sa ľahko udržiava, stačí ho utrieť vlhkou handričkou.

drevený podnos
Šikovný a dobre skladný pomocník na servírovanie jedla a nápojov.

Čajovne, kaviarničky či penzióny

Pri prenášaní väčších množstiev jedál a nápojov je podnos nutnou súčasťou servisných setov. Dobrý drevený podnos nepochybne uľahčí prácu. Servírovacie podnosy poskytujú veľkú a stabilnú plochu pre poháre, šálky až po hlavné obedové chody. Obsluhujúcemu personálu umožní bezpečne, rýchlo a pohodlne prenášať všetko, od pohárov s vínom až po taniere plné jedla. Vďaka množstvu ponúkaných typov a materiálov je dôležité, aby ste si vybrali podnos, ktorý najlepšie vyhovuje vašim podmienkam a potrebám. Čajové a komorné drevené podnosy ponúkajú dokonalú štýlovú prezentáciu, čo je ideálne pre raňajky a izbovú službu, nielen v prestížnych hoteloch a čajovniach.

Praktický podnos s elegantným dizajnom z kvalitného prírodného mäkkého alebo tvrdého dreva. Ľahký, stabilný a úsporne skladný vďaka malej výške. Podnos na prenášanie drobných vecí a občerstvenia je súčasťou každej kuchyne. Pokiaľ máte doma drevený podnos, potom je dobre si uvedomiť, že drevo je prírodný produkt. Umývajte ho iba vlhkou handričkou a nechávajte uschnúť vo zvislej polohe.…