detské pršiplášte

Detské pršiplášte a gumáky – dôležitá výbava pre každého škôlkára

Detské pršiplášte

Detské pršiplášte a gumáky patria do kategórie tzv. povinnej sezónnej výbavy a pre deti sú veľmi praktickým doplnkom, ktorý sa im bude hodiť nielen pri nástupe do materskej školy, ale aj pri cestovaní, dovolenkách, výletoch či nenáročnej turistike v lesoch a na horách, kde sú rýchle zmeny počasia bežné. Praktické detské pršiplášte sú veľmi skladné a v ruksaku či v detskom batohu zaberú len minimálny priestor. Je preto vždy lepšie mať ich po ruke ako premoknúť do poslednej nitky.

Deti dažďové kvapky a najmä mláky veľmi obľubujú, preto slabý dážď nie je žiadnou prekážkou na malú prechádzku, ak máte po ruke detský pršiplášť a kvalitné gumáky. Aj keď sú pršiplášte viac menej sezónnym oblečením, využijete ich nielen počas sychravej jesene, ale v ktoromkoľvek ročnom období.

detské pršiplášte
Detské pršiplášte a doplnky do dažďa pre dievčatá…

Detské pršiplášte nezabudnite deťom pribaliť aj do školy v prírode a tiež do letných táborov

Škôlky a školy v prírode sú tiež jedným z miest, kde by detský pršiplášť pribalený do batožiny nemal chýbať a platí to aj pre detské letné tábory. Aj keď leto nie je typické sychravým počasím letný dážď či búrka môžu prekvapiť aj počas toho najhorúcejšieho slnečného dňa. Detské pršiplášte preto väčšinou nechýbajú ani v zoznamoch vecí, ktoré si deti na takéto typy výletov musia zobrať.

detské pršiplášte
…aj pre chlapcov

Pestré, farebné a hravé…

Detské pršiplášte a gumáky sú nielen veľmi spoľahlivé a praktické, ale pre deti aj veľmi atraktívne a to vďaka modernému, farebnému a hravému dizajnu, v ktorom sú už dnes na trhu dostupné. Pestré farby, rôzna potlač obrázkov zvieratiek, kvetov či rozprávkových postavičiek, ako je napríklad obľúbený krtko, víly, princezničky, prípadne autíčka aj lietadielka robia detské pršiplášte a gumáky pre deti naozaj neodolateľnými. Každé malé dieťa si s radosťou obuje takéto krásne farebné gumáky a oblečie pestrofarebný detský pršiplášť bez toho, že by ste ich museli do toho nejakým spôsobom nútiť.

Detské pršiplášte Detské pršiplášte a gumáky patria do kategórie tzv. povinnej sezónnej výbavy a pre deti sú veľmi praktickým doplnkom, ktorý sa im bude hodiť nielen pri nástupe do materskej školy, ale aj pri cestovaní, dovolenkách, výletoch či nenáročnej turistike v lesoch a na horách, kde sú rýchle zmeny počasia bežné. Praktické detské pršiplášte sú veľmi skladné a v ruksaku či…