Dekorácie na stenu oživia náš príbytok

Každý z nás sa chce doma cítiť príjemne a pohodlne.Pokiaľ je už váš byt perfektne a kompletne zariadený, ale stále vám tam niečo chýba, dekorácie na stenu sú to pravé, čím váš príbytok doklepnete do úplnej dokonalosti.

Dekorácie na stenu –výberu sa netreba báť

Tapeta, Nálepky na stenu, samolepky

Tapety si môžeme vyberať z neskutočného množstva farieb, štruktúr, či  vzorov.Majú výbornú zvukovú izoláciu , vďaka priedušnosti steny dýchajú a zabraňujú tak vzniku plesní.Výber tapety treba dôkladne zvážiť, aby bola v súlade so štýlom a zariadením miestnosti.Ďaľšia z možností ako vyzdobiť  byt, sú nálepky na stenu , ktoré vytvoria jedinečnú dekoráciu. Vyrábaju sa z rôznych materálov  s rôznymi motívmi.Vybrať si môžete nálepky s nápismi, s tématikou prírody, romantiky, alebo mnoho daľších.Ich výhodou je jednoduchá aplikácia na steny a v prípade, že nás motív omrzí, jednoduché odstránenie nálepky bez poškodenia povrchu omietky.Samolepky sú perfektnou dekoráciou do detskej izbičky, vďaka ktorej vykúzlite aj s jednoduchej a nezaujímavej miestnosti rozprávkovú izbičku.Výhodou je, že samolepky možete odlepiť a znova použiť a nalepiť na iné miesto.

dekorácia na stenu
Pri výbere tapety dbáme na súlad so zariadením.

Fotorámiky

Oživiť náš byt môžeme aj fotorámikmy, ktoré sú plné našich spomienok s rodinou, priateľmi, či známymi.Nielen že je to skvelá dekorácia na stenu, ktorá dodá osobnejší vzhľad, ale aj perfektný spôsob, ako si uchovať spomienky na ktoré nechceme nikdy zabudnuť.

Zrkadlá

Majú širšie využitie , teda neslúžia len na našu úpravu a obzeranie sa v nich. Zrkadlami dokážeme zväčšiť priestor, získať viac svetla, alebo originálnu dekoráciu pomocou netradičných tvarov .

Kvety

v prípade, že milujete kvety, ale máte nevhodnú polohu bytu a kvetom sa u vás nedarí, máme pre vás riešenie, ktoré vyrieši nedostatok zelene vo vašom príbytku a ktoré bude skvelou dekoráciou na stenu a tou sú umelé kvety.Sukulenty, rastliny, alebo umelé kvety doplníte vhodným kvetináčom , dozdobíte kamienkami či pieskom a úžasná dekorácia je na svete.

dekorácie na stenu
Zaujímavá dekorácia.

Hodiny

Sú súčasťou interiéru, teda  nesmú chýbať v žiadnej domácnosti. Nielenže nám ukazujú čas, sú aj skvelou dekoráciou na stenu, ktorú môžeme využiť nielen v kuchyni, ale aj v obývačke, spálni, či detskej izbe.Vyberte si nalepovacie hodiny, 3D farebné hodiny,zrkadlové hodiny, hodiny z dreva, alebo kameňa.Pokiaľ  hodiny zladíte s interiérom ,vykúzlite tým neskutočný súlad.

dekorácie na stenu
Hodiny nesmú chýbať v žiadnej domácnosti.

Výber správnych dekorácií na stenu

Správny výber dekorácií na stenu nielen ozdobí a zútulní váš interiér, ale dodá mu všetko to,čo mu chýbalo.Doma sa budete budete cítiť výborne nielen vy, ale aj vaši priatelia a známi.

Každý z nás sa chce doma cítiť príjemne a pohodlne.Pokiaľ je už váš byt perfektne a kompletne zariadený, ale stále vám tam niečo chýba, dekorácie na stenu sú to pravé, čím váš príbytok doklepnete do úplnej dokonalosti. Dekorácie na stenu –výberu sa netreba báť Tapeta, Nálepky na stenu, samolepky Tapety si môžeme vyberať z neskutočného množstva farieb, štruktúr, či …