Dámske tenisky hoci aj na svadbu

Svadobné obrady  bývajú občas rôzne. Niektorí si svoje obrúčky vymenia pod hladinou mora, iní letiac v padáku smerom k zemi kde ich očakávajú vyobliekaní svadobní hostia. Niektorí teda riešia aký bezpečný padák na svadbu a aké topánky či plutvy na netradičnú svadbu. Aké si teda zvoliť trocha netradičné topánky na našu svadbu? Časy sa menia, klasické svadobné topánky na vysokých podpätkoch občas vystrieda niečo oveľa pohodlnejšie a praktickejšie. Niektoré nevesty s chuťou vyskúšajú vhodné balerínky, v horúčavách sandálky a pomerne často si na parket vyberú dámske tenisky.

Dámske tenisky
Tenisky na svadbu? Prečo nie.

Chystáte sa na netradičnú svadbu?

Zháňate svadobný dar pre svoju kamarátku, ktorá preferuje trocha originálnejší životný štýl a určite nepríde na svadbu klasicky oblečená a so svadobným topánkami s vysokým podpätkom na nohách? Je to podľa vášho názoru určite netradičný typ nevesty, ktorá miluje voľnosť a rozhodne nezapadá do žiadneho stereotypu a zaužívanej tradície? A po poslednom rozhovore s ňou pri kávičke je jasné, že si na svojej svadbe obuje nové dámske svadobné tenisky?

Dámske tenisky prinášajú pohodlie a istotu

Svadobné topánky na vysokom opätku, sandále, črievičky alebo svadobné balerínky? Každá mladucha sa chce cítiť počas svojej svadby dobre. A ak sa zle rozhodla pre výber topánok, môže to mať nepríjemné následky. Často sa stáva, že si nevesta po polnoci obuje pohodlnejšie topánky, napríklad svadobné balerínky alebo vhodne upravené dámske tenisky. Prečo nie, takéto praktické riešenie? A možno to urobí aj množstvo ďaľších žien na tanečnom parkete.

Dámske tenisky
Môžete v nich bezbolestne tancovať celú noc.

Dámske tenisky a balerínky pre odvážnejších hostí

Obľúbené sú balerínky, ktoré  sú vhodné aj ako prezutie po obrade. Máloktorá nevesta vydrží na vysokých podpätkoch počas celej svadby a rada sa neskôr prezuje do niečoho pohodlnejšieho. A kto je ešte odvážnejší, obuje si svadobné dámske tenisky.  Najmä vtedy, keď má svadbu v prírode, v lese alebo v inom neformálnom prostredí.

 

Svadobné obrady  bývajú občas rôzne. Niektorí si svoje obrúčky vymenia pod hladinou mora, iní letiac v padáku smerom k zemi kde ich očakávajú vyobliekaní svadobní hostia. Niektorí teda riešia aký bezpečný padák na svadbu a aké topánky či plutvy na netradičnú svadbu. Aké si teda zvoliť trocha netradičné topánky na našu svadbu? Časy sa menia, klasické svadobné topánky…