Bugatti topánky

Bugatti obuv – 5 dôvodov, prečo by ste ju mali vyskúšať 

Poznáte Bugatti obuv? Príbeh európskej módnej značky Bugatti sa začal písať v roku 1947. Jej zakladateľ Friedrich Wilhelm Brinkmann sa vtedy pustil do výroby pánskeho oblečenia a trvalo iba rok, kým predstavil svoju prvú kolekciou kabátov a nohavíc.  

Spoločnosť rástla rýchlo ďalej a spolu s ňou aj jej ponuka. V roku 1991 sa značka rozhodla vyskúšať opäť niečo nové – nájsť si partnera a navrhnúť tak prvé topánky Bugatti. 

Bugatti obuv, ktorej výrobu zastrešuje švajčiarska dielňa AstorMueller, patrí dnes už k módnej klasike. Značku nájdeme vo viac ako 36 krajinách sveta. Bugatti sa tak radí k najúspešnejším, medzinárodne uznávaným módnym značkám topánok.  

Topánky od Bugatti využijete pri celom rade príležitostí. Hodí sa k elegantnému aj ležérnemu neformálnemu outfitu.

Čím je Bugatti obuv taká výnimočná?

Tu je 5 dôvodov, prečo by ste ju mali vyskúšať aj vy: 

1.     Kvalita a nadčasový dizajn 

Obuv Bugatti sa vyrába v súlade s európskymi štandardmi kvality. Každá topánka je tak kombináciou kvalitného materiálu a originálneho dizajnu prepracovaného do najmenšieho detailu. 

2.     Využitie moderných technológií 

Pri topánkach nerozhoduje len štýl, ale aj pohodlie. Bugatti preto využíva najnovšie technológie, vďaka ktorým sa môžete spoľahnúť na skutočne komfortné nosenie.  Z mnohých spomeňme aspoň technické stielky, ktoré zabezpečujú mäkký nášľap a lepšiu absorpciu nárazov pri chôdzi. 

3.     Topánky na každú príležitosť 

Či už hľadáte klasické spoločenské topánky, členkovú obuv na chladnejšie dni, alebo štýlové tenisky, značka Bugatti vás určite nesklame. 

4.     Nie len pre pánov 

Pôvodne pánska obuv Bugatti dnes už ponúka aj kolekciu topánok pre dámy. Ponuka dámskej obuvi Bugatti je rovnako pestrá. Nájdete v nej kožené čižmy, tenisky, mokasíny a dokonca aj sandále.  

5.     Široký výber doplnkov 

Neostaňte len pri obuvi! S Bugatti môžete do svojho šatníka pridať aj tašku, peňaženku alebo dáždnik od tejto svetovej značky. 

Poznáte Bugatti obuv? Príbeh európskej módnej značky Bugatti sa začal písať v roku 1947. Jej zakladateľ Friedrich Wilhelm Brinkmann sa vtedy pustil do výroby pánskeho oblečenia a trvalo iba rok, kým predstavil svoju prvú kolekciou kabátov a nohavíc.   Spoločnosť rástla rýchlo ďalej a spolu s ňou aj jej ponuka. V roku 1991 sa značka rozhodla…