Keramické dámske hodinky

Biele dámske hodinky – hit leta 2016

Biele hodinky

Biele keramické dámske hodinky ponúkajú jedinečný vzhľad, premietajú čistotu, eleganciu, veľký štýl a luxus. Keramické hodinky pre dámy boli prvý krát navrhnuté značkami ako Chanel a Cartier len začiatkom tohto storočia. Keďže keramika je tak pôvabná, tenká a ľahká, keramické hodinky sú pre dámy ako „ušité“. Vyznačujú sa vyššou kvalitou a preto aj ich cena je tomu príslušná. Od vtedy sa však biele dámske hodinky stali veľmi obľúbené u mnohých žien a na jar 2016 prepukol hit týchto hodiniek. Zrazu si ich priala mať každá žena. Odôvodnením je, že okrem elegancie a luxusu, ktorý biele hodinky ponúkajú, sú tiež maximálne univerzálne, hodia sa k takmer všetkému oblečeniu, na denné aj večerné nosenie, do práce, do mesta, na dovolenku i pri jednoduchom športe.

Biele dámske hodinky nie len pre celebrity

Dnes je už možné nájsť biele dámske hodinky v takmer každej značke, samozrejme s imitáciou keramiky. Je to hlavne preto, aby bol tento jedinečný elegantný vzhľad dostupný širšej verejnosti. Keďže sú na trhu lacnejšie verzie imitácií keramických dámskych hodiniek, je dôležité uvedomiť si, že sú to len imitácie. Pre pravé keramické dámske hodinky si vždy vyberte radšej kvalitnú overenú značku. Vráťme sa však k dizajnu týchto hodiniek. Jednoduché alebo vykladané kamienkami, s číslicami alebo len s ručičkami, biele dámske hodinky pôsobia vždy ako perfektný doplnok dámskeho outfitu. Zároveň, v lete pôsobia sviežo, žensky, a upútajú každé oko.

Dámske hodinky
Nadčasový dizajn, ktoré majú dámske hodinky v bielom prevedení, sa len tak nevidí.

Keramické alebo kožené?

Ak uprednostňujete radšej kožený náramok na hodinkách, existujú aj rôzne biele kožené náramky, ktoré pôsobia rovnako elegantne a rovnako štýlovo toto aj každé iné leto. Aj keď životnosť kožených náramkov je nižšia ako keramických, platí to aj pri ich cene – je nižšia ako u keramických. Ak máte hodinky, na ktorých môžete meniť náramky – kožené, kovové či keramické, môžete si ich takto prispôsobiť každý rok podľa najnovších módnych trendov.

Aj keď biele dámske hodinky sú momentálne najpopulárnejšie, stále ide o nadčasové elegantné hodinky, s ktorými (ak máte skutočne kvalitný kúsok) zažiarite kedykoľvek a kdekoľvek.

Lacné dámske hodinky
Moderné dámske hodinky sa dajú zohnať aj v lacnejšom prevedení.

Biele hodinky Biele keramické dámske hodinky ponúkajú jedinečný vzhľad, premietajú čistotu, eleganciu, veľký štýl a luxus. Keramické hodinky pre dámy boli prvý krát navrhnuté značkami ako Chanel a Cartier len začiatkom tohto storočia. Keďže keramika je tak pôvabná, tenká a ľahká, keramické hodinky sú pre dámy ako „ušité“. Vyznačujú sa vyššou kvalitou a preto aj ich cena je tomu…