clip-in vlasy

Ako si nasadiť clip-in vlasy?

Návod, ako si svojpomocne doma nasadiť clip-in vlasy:

Aj keď ste sa možno nenarodili s dlhými, bohatými vlasmi, určite si ich môžete urobiť. Clip-in vlasy sú ten najrýchlejší spôsob ako tento efekt dosiahnuť. Môžete ich používať denne, po celý deň a večer si ich jednoducho zložiť. Tiež nimi môžete oživiť svoje prirodzené vlasy, ak ich zvolíte v odvážnejších farbách alebo svetlejších či tmavších odtieňoch vašej farby.

Nájdite tie správne clip-in vlasy pre vás

Na trhu nájdete veľké množstvo farieb aj dĺžiek, preto je jednoduché, aby ste si vybrali také, ktoré sa na vaše vlasy podobajú. Pokiaľ však chcete experimentovať s farbou alebo dĺžkou, clip-in vlasy sú na to ideálne. Dobrým tipom je kúpiť si vždy dlhšie vlasy ako je vaša prirodzená dĺžka. Tieto predĺženia potom môžete zostrihať presne podľa vašich predstáv.

Nové vlasy ľahko a rýchlo

Prvým krokom pri nasadzovaní clip-in vlasov je rozdelenie si vlasov do sekcií. Začnite z najnižšou sekciou tam, kde sa krk stretáva s hlavou. Základom pre dobré uchytenie je tupírovanie. Klip umelého prameňu vlasov sa lepšie prichytí na natupírované vlasy ako na hladko rozčesaný prameň.

clip-in vlasy
Clip-in vlasy vám umožnia mať dlhšie i zdravšie vyzerajúce vlasy už v priebehu pár minút

Otvorte klip a nasaďte ho ku koreňu prameňa. Posúvajte ho v smere rastu vlasov, pokiaľ vás najviac natupírovaná časť nezastaví. Keď už klip nebude viac kĺzať a pevne sa zastaví, klip uzatvorte. Tento postup opakujte pri nasadzovaní všetkých klipov. Nezabudnite poriadne tupírovať.

Pri nasadzovaní nezabudnite na to, že vlnité alebo kučeravé typy vlasov majú väčší objem, takže možno nespotrebujete celú sadu predĺžení alebo nebude nutné pokryť celú plochu hlavy.

Pokiaľ ste si zakúpili clip-in vlasy, ktoré sú v jednom kuse, postup je opačný. Vlasy začnite pripínať od vlasovej línie, ktorú vytvoríte odobraním vrchných vlasov do falošného copu. Tupírovanie je však aj v tomto prípade základom pre dobré uchytenie. Clip-in vlasy vo svojej hornej časti obsahujú od 4-8 klipov a postupne sa ich počet smerom dole znižuje. Dajte si záležať hlavne na uchytení prvej línie.

Návod, ako si svojpomocne doma nasadiť clip-in vlasy: Aj keď ste sa možno nenarodili s dlhými, bohatými vlasmi, určite si ich môžete urobiť. Clip-in vlasy sú ten najrýchlejší spôsob ako tento efekt dosiahnuť. Môžete ich používať denne, po celý deň a večer si ich jednoducho zložiť. Tiež nimi môžete oživiť svoje prirodzené vlasy, ak ich zvolíte v odvážnejších…