dámske blúzky

4 typy ako nosiť klasickú bielu dámsku blúzku

Najjednoduchší spôsob (alebo jeho časť), ako môže každá žena vyzerať úplne skvele bez veľkej námahy, je všestranná biela dámska blúzka. Ak patríte k dámam, ktoré si myslia, že biela je tak trochu nudná, nechajte sa inšpirovať výrokom módnej ikony Coco Chanel: „Ženy stále rozmýšľajú o všetkých farbách okrem absencie farieb. Ja vravím čierna má všetko. Rovnako biela. Ich krása je absolútna. Je to dokonalá harmónia.“

Jedna dámska blúzka – vždy nový outfit

Biele dámske blúzky idú bez námahy s akoukoľvek kombináciou. Či už sa snažíte docieliť ležérny outfit s džínsami a teniskami, formálny outfit s rovnou čiernou sukňou na pracovné stretnutie, alebo spoločenský outfit, kedy si k blúzke oblečiete dlhú nariasenú sukňu na spoločenskú udalosť, pridáte luxusné doplnky a listovú kabelku a docielite tak nádhernú róbu a outfit, ktorý vám bude nie jedna závidieť. Namiesto toho, aby ste mysleli na dámske blúzky ako nudné a obmedzujúce, považujte ich za prázdne plátno, na ktorom si môžete vytvoriť svoj vlastný osobný štýl. Môžete ich kombinovať na milión spôsobov a stále vyzerať novo. Ponúkam vám 4 odlišné spôsoby nosenia klasickej bielej blúzky.

dámska blúzka
Dámska blúzka – elegantne aj ležérne

Klasická biela blúzka 4 x inak

  1. Zapravená do nohavíc alebo sukne, všetky gombíky zapnuté aj na manžetách – takto nosená blúzka by mala byť doplnená o pekný výrazný náhrdelník, alebo pre pánsky chic vzhľad môže byť použitá tenká kravata. K tomu čierne nohavice alebo sukňa a pekná lakovaná obuv.
  2. Prvé tri gombíky od goliera rozopnuté, vyhrnuté rukávy, nezapravené – takto sa najlepšie hodia dámske blúzky k džínsam. Obuv sa hodí aj na vysokom podpätku, aj tenisky.
  3. Ak je dostatočne dlhá dámska blúzka, tak s opaskom a dlhým náhrdelníkom – z dlhej blúzky sa môžu pokojne „spraviť“ šaty. Farebne (opasok, obuv, kabelka) sa kombinuje najlepšie s béžovou alebo telovou, prípadne ešte so zlatou.
  4. Dámske blúzky na tričko – najlepšie je jednoduché biele tielko alebo tričko, na vrch ktorého sa oblečie biela dámska blúzka, nechá sa rozopnutá a vyhrnú sa rukávy. Outfit, ktorý môžete počas dňa meniť z formálneho na neformálny.

Najjednoduchší spôsob (alebo jeho časť), ako môže každá žena vyzerať úplne skvele bez veľkej námahy, je všestranná biela dámska blúzka. Ak patríte k dámam, ktoré si myslia, že biela je tak trochu nudná, nechajte sa inšpirovať výrokom módnej ikony Coco Chanel: „Ženy stále rozmýšľajú o všetkých farbách okrem absencie farieb. Ja vravím čierna má všetko. Rovnako biela.…