2din autorádio

2din autorádio v novom vzhľade, kvalite a s prídavnými funkciami

Chcete na rok 2020 spomínať len v tom dobrom? Do konca roka nám zostáva ešte pár týždňov, potešme seba a svojich najbližších. Trávite spolu málo času a neviete, ako zaujať všetkých rovnako? Mladí sa chcú zabávať, starší myslia na to, ako ušetriť a zaobstarať si len nevyhnutné, užitočné dary. Dobrým spojovacím článkom medzi mladšou a staršou generáciou by mohlo byť 2din autorádio so všestranným využitím.

2din autorádio
2DIN autorádio s Android 10 WIFI, GPS, USB, BT

To všetko a omnoho viac dokázali 2din autorádiá

Takéto multimediálne zariadenie vám poslúži nielen na prehrávanie rádiostaníc a obľúbenej hudby, ale aj na pripojenie množstva moderného príslušenstva. Už k štandardným požiadavkám patrí využitie handsfree pomocou bluetooth technológie. Pri rýchlom spárovaní s vaším telefónom máte k dispozícii všetky uložené súbory v mobile. Teraz si ich prehľadne prezriete na veľkom dotykovom kapacitnom displeji. 2din autorádio vás poteší novými ovládacími prvkami s možnosťou meniť podsvietenie tlačidiel. Dajte si záležať na citlivom software tlačidiel pre komfortné a okamžité zaznamenanie zmien v ovládaní.

2din autorádio
Multimediálne 2DIN autorádio s 3D GPS, DVD, USB, SD, BLUETOOTH

Čo zvyšuje hodnotu nových 2din autorádií?

Dnes musíme vo zvýšenej miere prihliadať na svoju bezpečnosť a pohyb v teréne. Praktickým pomocníkom sa preto stane GPS modul v slovenskom jazyku s podkladmi 3D máp celej EÚ. Nezabúdajte, že mladých udržíte na spoločných rodinných cestách len v príjemnom akustickom prostredí. Doprajte im dokonalý hudobný zážitok a ešte pred voľbou AM alebo FM staníc sa uistite, či by si radšej nevypočuli novinky z SD kariet alebo USB kľúča.

Za volantom nemôžeme myslieť len na zábavu. K tomu treba viesť aj tých mladších a dokázať im, aké jednoduché je pripojiť k 2din autorádiu cúvaciu kameru. Výsledkom je detailný obraz diania v blízkosti vozidla. Skvelou prídavnou hodnotou sa môže stať funkcia čiernej skrinky pre nahrávanie priebehu jazdy vo vysokom HD rozlíšení. Ide nám predsa o to, aby ste sa zakaždým chceli vrátiť k svojmu 2din autorádiu.

Chcete na rok 2020 spomínať len v tom dobrom? Do konca roka nám zostáva ešte pár týždňov, potešme seba a svojich najbližších. Trávite spolu málo času a neviete, ako zaujať všetkých rovnako? Mladí sa chcú zabávať, starší myslia na to, ako ušetriť a zaobstarať si len nevyhnutné, užitočné dary. Dobrým spojovacím článkom medzi mladšou a staršou generáciou by mohlo byť…