2din autorádio

Výbava na cestu – Bezchybné 2din autorádio od renomovaných výrobcov!

Pred jarnou a letnou sezónou sa všetci tešíme na nové zážitky z ciest. Ako nám to tento rok „vypáli“ v rámci dovoleniek, zatiaľ netušíme. V každom prípade už teraz vieme, že auto potrebuje sezónnu previerku a perfektnú výbavu. Čím dlhšie cesty plánujeme, tým viac sa nám v aute zažiada zrelaxovať a zabaviť. Máte svoj tip na nové 2din autorádio? Skvelou správou je, že ani rok 2021 už teraz nezaostáva za hodnoteniami od znalcov na modelové novinky autorádií.

2din autorádio
2DIN autorádio, 6,2ʺ displej, GPS SK MENU

Vyberie si snáď každý! 2din autorádio je výzvou na kratšie aj dlhšie vzdialenosti  

Obľúbili ste si vo svojom aute pôvodné autorádio len preto, že vám v ňom štýlovo zapadlo? Považujeme to za slabú výhovorku, pretože nejedno 2din autorádio z nových radov ponúka nadčasový dizajn, ale s modernou prídavnou hodnotou. Najlepšie sa cestuje v spoločnosti multimediálneho sprievodcu. Pre inšpiráciu uvádzame len aktuálne dostupné TOP produkty, zaujímavé nielen svojím vzhľadom, ale aj pomerne dlhodobo nízkou cenou.

Bez problémov medzi nimi objavíte autorádio, ktoré vás naladí na FM a AM frekvencie, poslúži aj ako CD a DVD prehrávač. Na cestách túto výbavu oceníme, ale pre náročnejších užívateľov stále nepostačujúci model. Len ak by sme na ňom vedeli ďalej pochváliť špičkový HD dotykový displej a „po stranách“ nachádzali výstupy na pripojenie externých monitorov a cúvacej kamery. Umožňuje vám toto nové 2din autorádio pripojiť zosilovač a subwoofer? Určite sa vďaka tomu na cestách nudiť nebudete!

2din autorádio
2DIN DVD autorádio s bluetooth, SD, USB, FM, DUAL-GPS, RDS + ČESKÉ MENU

Pozor, aby ste sa 2din autorádiu nevenovali viac ako situácii na ceste

Bezpečnosť je stále na prvom mieste, ale keď dokážete ovládať funkcie na volante, volať pomocou handsfree bez nutnosti používať telefón a z telefónu už aj prehrávať hudbu pomocou BT, tak sa cítite oveľa spokojnejší. Tieto príjemné pocity navýši vstavaná GPS navigácia. Ešte viac vám cestovanie uľahčí, ak 2din autorádio obsahuje iGO navigáciu, nahranú na pamäťovej karte. Plány na cestu nemusíte mať vôbec žiadne – nové autorádio akoby sa o vašu jazdu postaralo samo!

Pred jarnou a letnou sezónou sa všetci tešíme na nové zážitky z ciest. Ako nám to tento rok „vypáli“ v rámci dovoleniek, zatiaľ netušíme. V každom prípade už teraz vieme, že auto potrebuje sezónnu previerku a perfektnú výbavu. Čím dlhšie cesty plánujeme, tým viac sa nám v aute zažiada zrelaxovať a zabaviť. Máte svoj tip na nové 2din autorádio? Skvelou správou je,…