okuliare Michael Kors

Voľnomyšlienkárske okuliare Michael Kors

Je len niekoľko okuliarov, ktoré vám dodajú pocit sebavedomia, slobody a rebélie. Byť voľnomyšlienkár si totiž môže dovoliť len ten, ktorý nemá plnú hlavu problémov a ťažkostí. Nasaďte si okuliare Michael Kors a vstúpte do sveta v ktorom pohodlie, trendovosť a metropolitný spôsob života vás naplno pohltia!

Uvoľnite sa a svoju pozornosť zamerajte na niečo príjemnejšie. Je predsa lepšie byť bezstarostným so svojim vlastným štýlom. Okuliare Michael Kors od rovnomenného amerického návrhára vám tomu dopomôžu. Všetky jeho modely sa vyznačujú tým, že kladú dôraz na večne živý vkus, jemné detaily,  moderné prvky a mestskú eleganciu. Výsledkom sú okuliare, ktoré vás dostanú do inej dimenzie. Aj v rušnom meste tak budete mať svoj svet, v ktorom budete hlavnou hviezdou vy!

 

 

okuliare Michael Kors
Buďte iná!

 

Američan na parížskych mólach

Okuliare Michael Kors vám neodporúčame len tak. O návrhárovi Michaelovi Korsovi sa hovorí, že je prvým Američanom, ktorému sa podarilo dobiť parížske módne móla. Známym sa stal pôsobením v značke Celine. Neskôr, v roku 2004, začal tvoriť pod vlastnou značkou. Sústredil sa najmä na sukne, blúzky, šaty, ale aj na obľúbené okuliare. Filozofiou značky okuliarov Michael Kors je dať modernému človeku to, čo potrebuje. A darí sa im to naozaj vynikajúco.

 

slnečné okuliare Michael Kors1
Scarlett Johanson v okuliaroch MK

 

Okuliare Michael Kors milujú mesto!

Byť mestským živlom nie je dnes vôbec komplikované. Už nemusíte mať prezdobené okuliare, ktoré si každý všimne už diaľky. Je čas, kedy by mali vyjadrovať vašu podstatu, spájať vás s mestom, kde žijete a vytvárať z tohto spojenia jednu nerozlučnú identitu. Okuliare Michael Kors to dokážu. Na prvý pohľad môžete vidieť, že milujú mesto. Nenájdete tu výrazné detaily a žiarivé farby. Rafinovaná mestská elegancia sa spája s nápaditými a užitočnými prvkami. Kladie sa tak dôraz aj na funkčnosť a pohodlie pre každodenné nosenie. Lebo iba vtedy môžete naplno nasávať energiu a byť skutočne spätá s miestom kde žijete.

 

Je len niekoľko okuliarov, ktoré vám dodajú pocit sebavedomia, slobody a rebélie. Byť voľnomyšlienkár si totiž môže dovoliť len ten, ktorý nemá plnú hlavu problémov a ťažkostí. Nasaďte si okuliare Michael Kors a vstúpte do sveta v ktorom pohodlie, trendovosť a metropolitný spôsob života vás naplno pohltia! Uvoľnite sa a svoju pozornosť zamerajte na niečo príjemnejšie. Je predsa lepšie byť…