twin city liner

Twin City Liner – výborný tip na výlet aj na darček

 

 

 

 

 

 


Twin City Liner

twin city liner
Plavby po Dunaji

Navštívili ste už niekedy hlavné mesto Rakúska, krásnu Viedeň plnú noblesy, zaujímavých historických pamiatok, atrakcií a zaujímavostí?

Ak ešte nie, rozhodne by ste to mali napraviť, pretože Viedeň je naozaj nádherným mestom, mestom, ktoré má čo ponúknuť deťom aj dospelým a to v každom ročnom období. Či už na jar, keď všetky parky a záhrady krásne rozkvitnú alebo počas letných prázdnin, prípadne na jeseň, kedy sú v deň štátneho sviatku 26. októbra mnohé múzeá a galérie sprístupnené za výrazne znížené vstupné alebo aj úplne zdarma ale nenapodobiteľné čaro má Viedeň aj v období pred Vianocami, kedy môžete navštíviť aj známe Vianočné trhy.

Viedeň je od Bratislavy vzdialená približne hodinu cesty autom a pravidelne do nej dochádzajú aj autobusové spoje či vlaková doprava ale veľmi originálnym a atraktívnym spôsobom dopravy je určite plavba s Twin City Liner.

Čo ponúka Twin City Liner?

twin city liner
Twin City Liner

Twin City Liner je vyhliadková plavba katamaránom na trase Bratislava – Viedeň – Bratislava, ktorá vám umožní dopraviť sa z Bratislavy do Viedne za približne 75 až 90 minút a zároveň si za pekného počasia vychutnávať krásne výhľady na Bratislavu, Devín, Hainburg aj Viedeň.

Twin City Liner premáva v období od začiatku mája do októbra denne a počas mesiacov apríl a október vždy počas piatkov, víkendov a sviatkov platných v Rakúsku (napr. 26.10., kedy je už spomínaný Rakúsky štátny sviatok z bezplatným vstupom do mnohých múzeí). V tomto októbrovom termíne máte možnosť absolvovať poslednú plavbu sezóny.

Twin City Liner môže byť aj skvelým tipom na darček!

twin city liner loď
Plavby s Twin City Liner

Plavba Twin City Liner je aj skvelým tipom na darček pre vašich blízkych.

Takýto atraktívny výlet loďou spojený s návštevou Viedne, kde si môžete dopriať skvelú viedenskú kávičku a vychutnať známu Sacher tortu, je totiž určite príjemným spestrením a vítaným prekvapením pre každého oslávenca. Prípadne si môžete vašu oslavu zorganizovať priamo na palube Twin City Liner. Viac info tu.

            Twin City Liner Navštívili ste už niekedy hlavné mesto Rakúska, krásnu Viedeň plnú noblesy, zaujímavých historických pamiatok, atrakcií a zaujímavostí? Ak ešte nie, rozhodne by ste to mali napraviť, pretože Viedeň je naozaj nádherným mestom, mestom, ktoré má čo ponúknuť deťom aj dospelým a to v každom ročnom období. Či už na jar, keď…