san marco

San Marco ponúka tradíciu spojenú s kvalitou

Od výplní a omietok cez tepané železo, intarzované drevo a mozaiky. Najvyššia kvalita benátskych výrobkov a dokonalosť rezidencií pozdĺž Veľkého kanála už dávno svedčia o tom, ako benátske umelecké dielne dodávajú materiálom životnú silu a premieňajú ich na dekor, ktorý je synonymom „zdokonaľovania“ po celom svete. Práve to bola vízia, ktorú rodina Tamburini-Geremia čerpala pri začiatkoch podnikania v roku 1937 so spoločnosťou s názvom Pietro Tamburini. V roku 1962, pár kilometrov od Benátok, sa spoločnosť rozrástla a zmenila sa na Colorificio San Marco. Tá bola štruktúrovaná tak, aby spájala výskum, odborné znalosti, kvalitu, zmysel pre detail a vynaliezavosť. Firma priniesla tradíciu benátskeho umenia a remeselnej výroby do výzdoby interiérov.

san marco
San Marco ARUM je vodou riediteľná priedušná farba pre interiér a bez zápachu

Dôležité laboratórium

Laboratórium pre výskum a vývoj v Colorificio S. Marco hralo veľmi zásadnú a dôležitú úlohu v raste spoločnosti. Celá škála produktov pre domáci trh a na export bola vyvinutá interne práve tu. Jeho hlavnou úlohou bolo a aj stále je transformovať poznatky a kreativitu do úspešných produktov San Marco. Preto je výskumné laboratórium prostredím, v ktorom prebieha nepretržitá výmena nápadov a to otvoreným a pútavým spôsobom.

san marco
San Marco COMBAT 999 EW je paropriepustná farba zvlášť vhodná do vnútorných priestorov

Dekoračné stierky San Marco

Dekoračné stierky od firmy San Marco ponúkajú širokú škálu efektov a rozmanitú paletu odtieňov. V ponuke nájdete benátsky štuk, imitácie betónu, stierky do kúpeľne či na podlahu a mnoho ďalšieho. Materiály sú vyrábané priamo v Taliansku, vo fabrike, ktorá funguje viac ako 80 rokov. Stierky si môžete aplikovať sami alebo ich realizáciu zveriť do rúk odborníkov. Stačí si len vybrať. Dekoračné stierky San Marco majú široké využitie. V prvom rade ide o dekoratívnu funkciu. Skrášli váš domov, interiér aj exteriér, steny, podlahu alebo nábytok. Môžete nimi zvýrazniť krb, alebo oživiť tmavú chodbu. Ich aplikácia je možná aj na náročnejších stavebných prvkoch. Dôležité je zvoliť vhodný typ na dekoratívne úpravy pre váš projekt.

Od výplní a omietok cez tepané železo, intarzované drevo a mozaiky. Najvyššia kvalita benátskych výrobkov a dokonalosť rezidencií pozdĺž Veľkého kanála už dávno svedčia o tom, ako benátske umelecké dielne dodávajú materiálom životnú silu a premieňajú ich na dekor, ktorý je synonymom „zdokonaľovania“ po celom svete. Práve to bola vízia, ktorú rodina Tamburini-Geremia čerpala pri začiatkoch podnikania…