pánska peňaženka

Rozhodli ste sa niekomu venovať praktickú pánsku peňaženku?

Pánska peňaženka

Občas si možno ani neuvedomujeme, koľkokrát denne siahneme po peňaženke. Ja si osobne myslím, že moju obnosenú peňaženku vyťahujem možno zo zadnej kapsy nohavíc aj dvadsať krát denne. Nemám v nej toho príliš veľa, nejakú tú hotovosť, jednu kreditku, občianku a vodičský prekaz.

Samozrejme, že je to iné počas dovolenky alebo cestovania po krajine formou “road trip“, ktoré mám v obľube. Peňaženka je pre väčšinu ľudí nevyhnutným predmetom každodennej potreby a mala by byť nielen funkčná a praktická, ale mala by aj dobre vyzerať.

A samozrejme super je, keď aj nejakú tú dobu vydrží. Tá moja kožená pánska peňaženka vydržala neuveriteľných osem rokov, neviem sa ňou akosi rozlúčiť. Mám už však náhradnú, tentokrát koženkovú.

pánska peňaženka
Dnes už nájdete rôzne, originálne typy peňaženiek

Poznáte pána, ktorému chcete darovať pánsku peňaženku?

Niekedy sa nám stáva, že sa rozhodneme kúpiť a darovať niekomu pri vhodnej príležitosti, či len z púhej recesie, nejaký druh vtipného darčeku. Mohla by to nakoniec aj špeciálne upravená pánska peňaženka, prečo nie. Ak to ale myslíte s kúpou serióznejšie, potom je asi dôležité si ujasniť k čomu a komu je peňaženka určená. Asi najdôležitejšie je, pre koho peňaženku kupujete a na aký účel bude používaná. Je rozdiel, či kupujeme peňaženku pre seba, partnera alebo pre dieťa. Rovnako tak, či chcete darovať peňaženku na bežné používanie, pre spoločenské účely či dokonca ako vhodný doplnok športového oblečenia. Podstatné je podľa toho aj zvoliť druh a charakter materiálu, z ktorého je peňaženka vyrobená.

pánska peäaženka
Pánska peňaženka – ideálny darček k sviatku

Vzhľad, veľkosť a tvar pánskej peňaženky

Ďalším kritériom výberu bude určite veľkosť peňaženky a jej tvar. Záleží aj na tom, čo asi všetko bude ten váš známy v darovanej peňaženke nosiť – budú to len papierové peniaze, sada platobných kariet, doklady či občas aj letenky? Podstatné je samozrejme aj zapínanie peňaženky, ktoré by malo byť praktické a samozrejme hlavne funkčné. Určite fajn je, ak ladí s celkovým vzhľadom peňaženky.

 

Pánska peňaženka Občas si možno ani neuvedomujeme, koľkokrát denne siahneme po peňaženke. Ja si osobne myslím, že moju obnosenú peňaženku vyťahujem možno zo zadnej kapsy nohavíc aj dvadsať krát denne. Nemám v nej toho príliš veľa, nejakú tú hotovosť, jednu kreditku, občianku a vodičský prekaz. Samozrejme, že je to iné počas dovolenky alebo cestovania po krajine formou…