modelka v Givenchy slnečných okuliaroch

Prejavte sa vďaka okuliarom Givenchy  

Okuliare Givenchy sú jednou z najprestížnejších značiek okuliarov, ktoré spájajú kvalitu, eleganciu a vkus. Sú to okuliare pre tých, ktorí sa chcú cítiť jedinečne a vystúpiť z davu. Dizajn a materiály použité pri výrobe sú dokonale premyslené a zaručujú dlhú životnosť. 

givenchy okuliare model
Prepych, sebavedomie a elegancia – to sú synonymá okuliarov Givenchy.

Na skok do histórie

Značka Givenchy bola založená v roku 1952 francúzskym módnym dizajnérom Hubertom de Givenchy. Givenchy šiel neochvejne za vlastnou víziou a posúval hranice dovtedy zaužívaných noriem, pričom pozitívne ohlasy dostával už od samotného začiatku. Okrem návrhu oblečenia, doplnkov, parfumov a kozmetiky sa značka rýchlo preslávila aj v oblasti okuliarov. Odkedy predstavila svoju prvú kolekciu, je považovaná za jednu z najluxusnejších a najkvalitnejších značiek okuliarov na svete. Okuliare Givenchy sa tak stali synonymom luxusu a vkusu, a ich jedinečný dizajn si nachádza svojich fanúšikov v každej dobe.  

givenchy zlaté okuliare
Značka Givenchy má vďaka svojim nadčasovým kvalitám vo svete módy popredné miesto.

Okuliare Givenchy – dizajn, ktorý nikdy nevyjde z módy 

Okuliare Givenchy majú nezameniteľný a elegantný dizajn, ktorý nikdy nebude out. Ich jednoduché, no sofistikované línie sú perfektným spojením aspektov modernosti a elegancie. Každý model je navrhnutý s maximálnou pozornosťou k detailom a vytvára dojem exkluzivity. Svoje o tom hovorí aj fakt, že si získali i priazeň mnohých celebrít, ako napríklad Audrey Hepburn, Cate Blanchett, Emma Stone, Lady Gaga či Julia Roberts. S okuliarmi Givenchy môžete sebavedome prejaviť váš vkus a individuálny štýl, pričom budú vaším verným spoločníkom na podujatiach každého druhu, či už oficiálnych stretnutiach, kde treba spraviť dojem, alebo len príjemných posedeniach či výletoch s priateľmi.   

Kvalita a pohodlie v okuliaroch Givenchy sú zaručené  

Okuliare Givenchy sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako sú napríklad acetát či kov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a odolnosť. Sú ľahké a pohodlné na nosenie, čo zaručuje ich ergonomický dizajn. Taktiež sú vybavené špeciálnymi sklami, ktoré poskytujú ochranu proti UV žiareniu.

Okuliare Givenchy predstavujú ideálny doplnok pre tých, ktorí ocenia kvalitu a jedinečný dizajn, ktoré ich robia jednými z najžiadanejších produktov v oblasti okuliarov. Ak hľadáte okuliare, ktoré sofistikovane podčiarknu váš štýl, okuliare z dielne Givenchy sú cesta.  

Okuliare Givenchy sú jednou z najprestížnejších značiek okuliarov, ktoré spájajú kvalitu, eleganciu a vkus. Sú to okuliare pre tých, ktorí sa chcú cítiť jedinečne a vystúpiť z davu. Dizajn a materiály použité pri výrobe sú dokonale premyslené a zaručujú dlhú životnosť.  Na skok do histórie Značka Givenchy bola založená v roku 1952 francúzskym módnym dizajnérom…