montérkové nohavice

Montérkové nohavice si môže obliecť hocikto

Akékoľvek montérky si dnes môže dať na seba každý. A vôbec neplatí, že sú určené len pre mužov. Podľa praktickosti alebo čisto z komfortných dôvodov si môžete zohnať montérky do pása, celé montérkové komplety, kombinézy alebo si vyberiete klasické montérkové nohavice  s trakmi alebo aj bez nich. Výber je veľký a pestrý, môžete si objednať rôznorodý tovar aj s firemnou potlačou.

montérkové nohavice
Nepremokavé montérkové nohavice do pása

Bezpečnosť a pohodlie na prvom mieste

     Pri akejkoľvek pracovnej činnosti či špecializovanej odbornej  činnosti sú kladené iné nároky na bezpečnosť pri práci. Na trhu je široká a pestrá škála montérok  majúcich rozdielne vlastnosti, ktoré sú zhotovené z rozmanitých kvalitných aj menej kvalitných materiálov. Pokiaľ sa vo svojich vlastných montérkach chcete pri práci cítiť príjemne a zároveň aj bezpečne, voľte vždy kvalitný a priedušný materiál. Montérky sa vyrábajú vo väčšine prípadov zo zmesového materiálu, kde je v rôznom pomere zastúpený polyester a bavlna, alebo sú len z  čistej bavlny. Dôležité sú vlastnosti použitého materiálu,  ktorý by mal zaručiť bezpečie pri činnosti, ktorú práve vykonávate. Pre niekoho budú pohodlnejšie montérkové nohavice akurát do pása, iný sa bude cítiť lepšie v montérkach na traky alebo sa rovno oblečie do  montérkovej kombinézy.

montérkové nohavice
Montérkové nohavice do pása – Max – šedo červené

Domáci kutil uprednostní montérky do pása

   Pri výbere akýchkoľvek montérok je určite dobré riadiť sa aj tým, v akom prostredí a ročnom období sa ochranné pracovné odevy budú používať. V širokej ponuke pracovných odevov si každý záujemca môže vybrať vhodné  špeciálne oblečenie určeného na konkrétny druh profesijnej činnosti. Niektoré pracovné oblečenie, bežne určené do práce, určite využijete aj na voľno časové obliekanie a nosenie. Vášniví domáci majstri  ocenia montérky do pása. Práce pri rekonštrukcii domu, na záhrade či v dielni budú príjemné v pracovných montérkových nohaviciach. Sú praktické, vyrábajú sa v neprebernom množstve strihov, farieb i materiálov. Každý má možnosť vybrať si práve také, ktoré sa mu hodia a padnú čo najlepšie.

Akékoľvek montérky si dnes môže dať na seba každý. A vôbec neplatí, že sú určené len pre mužov. Podľa praktickosti alebo čisto z komfortných dôvodov si môžete zohnať montérky do pása, celé montérkové komplety, kombinézy alebo si vyberiete klasické montérkové nohavice  s trakmi alebo aj bez nich. Výber je veľký a pestrý, môžete si objednať rôznorodý tovar…