Krav Maga Petržalka a jej využitie medzi panelákmi

Netreba maľovať čerta na stenu, ale na druhú stranu ani nosiť ružové okuliare. Kriminalita na nás číha všade, hoci si to často krát ani neuvedomujeme. Agresorom sa darí vždy po zotmení, kedy im šero noci ponúka optimálne podmienky k tomu, aby úspešne podnikli svoj výpad. Tie realizujú na základe zisku či už z potešenia, alebo ventilácie frustrácie zo života, alebo v podobe cenností, ktoré môžu získať trestne, ale bez práce. Toto sú hlavné motivácie kriminálnikov, ktorí žijú medzi nami. Hoci je Slovensko relatívne bezpečnou krajinou, nikdy nie je na škodu vedieť ubrániť sa. Najlepšie prostredie pre prepady sú zákutia, ktoré poskytujú najmä sídliská. Medzi také v Bratislave patrí aj Petržalka. Kurzy Krav Maga Petržalka sú skvelým prostriedkom ako riešiť nečakané problémy, ktoré ohrozujú vaše zdravie a bezpečnosť.

 

Krav Maga Petržalka
Efektívna obrana pre všetkých.

Krav Maga Petržalka – kurzy sebaobrany tam, kde ich je potreba

Petržalka sa v otázke bezpečnosti pohla dopredu oproti 90. rokom, kedy spoločnosť bojovala proti kriminalite. Bola to doba, kedy boli policajné útvary aj občania voči trestným činom prikrátky. Slovensko sa po rozpade komunizmu nevedelo zotaviť z náhlej zmeny štátneho zriadenia. Polícia akoby ani neexistovala a páchatelia unikali spravodlivosti. Dnes je život v Petržalke pomerne bezpečný, no človek nikdy nevie. Preto sú kurzy Krav Maga Petržalka pre mnohých odpoveďou na otázku bezpečnosti. Vedieť ubrániť seba a svojich blízkych nie je nikdy na škodu. Vaše návraty domov z práce môžu byť podstatne veselšie, keďže sa nebudete musieť báť nepríjemností.

Krav Maga Petržalka
Pridať sa môže každý.

Umenie, ktoré pôsobí na vašu fyzickú podobu

Základom osobného šťastia každého človeka je jeho fyzický stav. Človek, ktorý trpí nadváhou a nedostatkom pohybu má tendenciu upadať do depresii. Preto je dobrý nápad spojiť aktivitu, ktorá je jednak praktická a zároveň blahodárne účinkuje na vašu náladu. Tá je podporená faktom, že počas tréningu zabúdate na všedné problémy, pretože sa mozog musí sústrediť na koordináciu tela a cieľ vašej aktivity. Preto budete z telocvične odchádzať s vyčistenou hlavou a s pocitom, že ste pre svoje telo urobili niečo pozitívne.

Netreba maľovať čerta na stenu, ale na druhú stranu ani nosiť ružové okuliare. Kriminalita na nás číha všade, hoci si to často krát ani neuvedomujeme. Agresorom sa darí vždy po zotmení, kedy im šero noci ponúka optimálne podmienky k tomu, aby úspešne podnikli svoj výpad. Tie realizujú na základe zisku či už z potešenia, alebo ventilácie…