pyžamo

Doprajte si kvalitné a pohodlné pyžamo

Pyžamo

Elegantné oblečenie podľa najnovšej módy, drahé topánky či krásne módne doplnky – na tieto veci si potrpí každá nákupná maniačka, no častokrát zabúdame, že nie sú dôležité len veci, v ktorých nás vidí naše okolie ale aj oblečenie, ktoré máme na sebe oblečené doma. Alebo je napríklad také pyžamo menej dôležité, než ten kašmírový sveter, ktorý vás stál takmer vašu týždňovú výplatu? Určite nie! Možno vás v ňom neuvidia vaše kolegyne ani vám ho nebude závidieť priateľova ex, no trávite v ňom denne asi 8 hodín počas vášho spánku a preto si zaslúži vašu pozornosť. Pyžamo by malo byť maximálne pohodlné, praktické, ale aj zvodné a malo by byť vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý niečo vydrží.

pyžamo
…V nedeľu aj celý deň

Aký materiál je naj?

Ak si myslíte, že vy vlastne žiadne pyžamá ani nepotrebujete a vystačíte si aj s nejakým starým tričkom, radšej na to rýchlo zabudnite! Nočné oblečenie potrebuje každý z nás a nie iba jedno. Aby ste sa pri spaní cítili príjemne a pohodlne, váš „nočný úbor“ musí byť maximálne pohodlný, nemôže vás nikde ťahať či tlačiť a najlepšie by bolo, keby bol vyrobený z prírodného materiálu. Výborná je určite bavlna, no nebojte sa toho, ak je k nej primiešaný aj nejaký syntetický materiál – napríklad lycra. Tá zaručí jemnosť a ľahkosť a v prípade chladnejších nocí aj tepelný komfort, ktorý určite oceníte. Navyše lycra dodá pyžamu potrebnú pružnosť a nevyťahá sa tak rýchlo ako pyžamo z čistej bavlny.

pyžamo
Pyžamo pre krajšie noci

Pyžamo môže byť aj zvodné

Nikto nepovedal, že v pyžame musíte vyzerať ako v neforemnom veľkom vreci. Pokiaľ v posteli nespíte sama a nechcete, aby mal váš priateľ či manžel pocit, že má pri sebe v posteli svoju babku, voľte pyžamo, ktoré trochu pošteklí jeho predstavivosť. Sexi nočná košieľka s ľahučkým saténovým županom, ktorá je navyše aj mierne priesvitná síce počas chladných nocí nezahreje vás, ale vášmu priateľovi bude určite veľmi teplo. V kombinácii s čipkou to už bude taká čerešnička na torte a pre svojho partnera budete neodolateľná.Samozrejme hrozí vám, že budete až príliš neodolateľná a pokiaľ budete chcieť mať na chvíľu od partnera pokoj, voľte opäť starú klasiku – flanelové nočné oblečenie, ktoré sa dá zapnúť až niekde ku krku.

Pyžamo Elegantné oblečenie podľa najnovšej módy, drahé topánky či krásne módne doplnky – na tieto veci si potrpí každá nákupná maniačka, no častokrát zabúdame, že nie sú dôležité len veci, v ktorých nás vidí naše okolie ale aj oblečenie, ktoré máme na sebe oblečené doma. Alebo je napríklad také pyžamo menej dôležité, než ten kašmírový…