pekarska pec

Cukrárska pec má byť všestranná

     Výber a sortiment rôznych pekárskych a cukrárskych pecí na našom trhu je naozaj široký a pestrý. Konečné rozhodnutie o kúpe je potrebné dôkladne zvážiť, pretože nie každá cukrárska pec poskytne najvyššiu kvalitu pre konkrétne cukrárske výrobky. Mnohé modely dobre poslúžia nielen vo veľkých cukrárskych prevádzkach ale aj ako praktické gastro zariadenie v malých stravovacích prevádzkach. Konečné rozhodnutie a kúpa konkrétnej cukrárskej pece je občas aj stávkou na spoľahlivosť, komfort používania a jej odolnosť, ktorá zaručuje možnosť dlhoročného používania.

cukrarska pec jaz
Kúpa konkrétnej cukrárskej pece je občas aj stávkou na spoľahlivosť.

Cukrárska pec funkčná a praktická

   Dobré pekárske a cukrárske vybavenie musia v prvom rade spájať funkčnosť s praktickosťou. To znamená nielen umožnenie prípravy výrobkov tej najvyššej kvality, ale aj uľahčenie práce personálu a univerzálne využitie. Pri rozhodovaní sa, ktorý model si zadovážiť, je rozumné venovať pozornosť dostupnosti rôznych funkcií, pohodlnosti obsluhy a odolnosti cukrárskej pece. Pokiaľ sa pec vyznačuje týmito základnými prednosťami, určite sa osvedčí ako dobrá kúpa takej cukrárskej pece, ktorá vám bude prinášať úžitok dlhé roky.

pec na pecenie
Výber a sortiment rôznych cukrárskych pecí je na trhu pestrý.

Funkčnosť pekárskych a cukrárskych pecí

    Všestrannosť hrá kľúčovú úlohu. Špičkové elektrické pece disponujú niekoľkými patentovanými vlastnosťami a funkciami. Medzi ne by sme mohli zaradiť aj tieto charakteristiky:

  1. technológia zaručujúca dosiahnutie rovnomernej distribúcie vzduchu a tepla vo vnútri komory,
  2. technológia zabezpečujúca okamžitý odvod vlhkosti z komory,
  3. možnosť realizácie všetkých typov varenia v pare, vytvorenie pary je okamžite od spustenia,
  4. technológia spravujúca viac ako 10 časovačov na prípravu rôznych produktov súčasne,
  5. všetky zabudované technológie eliminujú nežiaduce energetické straty a tým znižujú spotrebu energie,
  6. udržiavací režim a funkcie pre nepretržitú prevádzku,
  7. automatické umývacie programy s kontrolovaným množstvom úžitkovej vody a čistiaceho prostriedku a nakoniec
  8. komora cukrárskej pece je vyrobená z vysoko odolnej nerezovej ocele.

Autodiagnostický systém

    Cukrárske pece sú základom každej cukrárne. Bez nich by výroba čerstvých cukrárskych výrobkov nebola možná. Mnohé modely sú doplnené o externé LED osvetlenie a hlavne o autodiagnostický systém na detekciu problémov a porúch. Samozrejmosťou je bezpečnostný termostat a otvárateľné vnútorné sklo pece pre jednoduchú údržbu.

     Výber a sortiment rôznych pekárskych a cukrárskych pecí na našom trhu je naozaj široký a pestrý. Konečné rozhodnutie o kúpe je potrebné dôkladne zvážiť, pretože nie každá cukrárska pec poskytne najvyššiu kvalitu pre konkrétne cukrárske výrobky. Mnohé modely dobre poslúžia nielen vo veľkých cukrárskych prevádzkach ale aj ako praktické gastro zariadenie v malých stravovacích prevádzkach. Konečné rozhodnutie a kúpa…