clip-in vlasy

Clip-in vlasy – husté a dlhé vlasy presne podľa vašich predstáv

Clip-in vlasy – praktický pomocník každej ženy

Roky rýchlo ubiehajú a životný štýl aj správna, prípadne nesprávna starostlivosť o svoj vzhľad sa čoraz výraznejšie podpisuje na výzore našej pleti, vlasov aj na celkovej vizáži. Preto je dôležité primerane sa o seba starať a s pribúdajúcimi rokmi ešte intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým, veď ktorá žena netúži vyzerať mlado, šarmantne a atraktívne aj v štyridsiatke, päťdesiatke či pokojne aj v šesťdesiatke? Proti vráskam dokážeme zabojovať rôznymi kúrami, krémami, prípadne menšími kozmetickými zákrokmi a proti pribúdajúcim šedinám postačí kvalitná farba na vlasy. Ako si však poradiť so zhoršujúcou sa kvalitou a hustotou svojich vlasov? Aj na to existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ako napr. clip-in vlasy!

Clip-in vlasy – ideálny spôsob ako mať opäť husté a dlhé vlasy

Ak sú teda vaším problémom práve riedke a slabé vlasy či nekonečne dlhé čakanie na to, kým vlasy dorastú do želanej dĺžky, clip–in vlasy vám tento problém pomôžu vyriešiť ako mávnutím čarovného prútika. Stačí, ak si zvolíte vhodný farebný odtieň podobný či identický s farbou vašich prirodzených vlasov a požadovanú dĺžku clip–in vlasov a vaše vlasy aj účes budú opäť dokonalé. Pri výbere vsaďte na clip–in vlasy v REMY kvalite, ktoré sú vyrobené zo 100 % ľudských vlasov a môžete ich dokonca upravovať aj pomocou žehličky či kulmy.

clip-in vlasy
Viete, ako správne používať clip-in vlasy?

Ako používať clip-in vlasy?

Aplikácia clip-in vlasov je veľmi jednoduchá a naučíte sa ju zvládať v pohodlí svojej kúpeľne už za pár minút. Clipy, na ktorých sú upevnené pramene vlasov, pripínate čo najbližšie ku korienkom vlastných vlasov jednoduchým spôsobom podobným pripínaniu klasických pukačiek a následne ich prekryjete vašimi vlasmi. Sponky – clipy sú nenápadné, ale zároveň pevné a dostatočne spoľahlivé, pretože disponujú aj protišmykovou silikónovou úpravou. Širšie pásy clip-in vlasov sú určené na aplikáciu do zadnej časti hlavy a užšie clip-in vlasy sa upevňujú na bočné časti hlavy.

Clip-in vlasy – praktický pomocník každej ženy Roky rýchlo ubiehajú a životný štýl aj správna, prípadne nesprávna starostlivosť o svoj vzhľad sa čoraz výraznejšie podpisuje na výzore našej pleti, vlasov aj na celkovej vizáži. Preto je dôležité primerane sa o seba starať a s pribúdajúcimi rokmi ešte intenzívnejšie ako kedykoľvek predtým, veď ktorá žena netúži vyzerať mlado, šarmantne a atraktívne aj…