Pánske účesy prinášajú pozitívnu zmenu

Páni, chystáte zmeniť svoj účes? Muži síce u svojho účesu vydržia rozhodne dlhšie než ženy, napriek tomu je občas dobré zamyslieť sa nad zmenou. Nový účes vás môže omladiť a dodať vás seriózny vzhľad. Pánske účesy podliehajú módnym trendom o niečo menej, než tie dámske, napriek tomu je dobré ich sledovať a občas pred návštevou holiča alebo kaderníka popremýšľať, či by to nechcelo zmenu. Pánsky účes má svoje špecifiká a vychádza z vlastností pánskych vlasov, ktoré priznajme si, u väčšiny mužov s vekom rednú. A tak sa pánsky účes mení. Muži najčastejšie hľadajú pánske účesy pre krátke vlasy, čo je samozrejmé.

pánske účesy
Pánske účesy ako Johny Depp.

Mužom rastú vlasy rýchlejšie

Ženy si už s určitou dávkou závisti všimli, že mužské vlasy rastú rýchlejšie ako tie ich, a okrem toho sú tiež hustejšie a aspoň v mladšom veku stabilnejšie. Vzhľadom na to, že mladých mužov dnes už nenapadne vyjsť z domu bez skvelého zostrihu, módne účesy pre mužov sú vcelku populárne. Chcete mať vlasy dlhé a ležérne ako Johnny Depp, alebo chcete mať kratučký zostrih ako George Clooney? My sa domnievame, že možné je všetko. Váš vlasový stylista vám okrem strihania vlasov môže pomôcť tiež nájsť ten správny účes.

pánske účesy
Pánske účesy ako George Clooney.

Šampón aj pre pánov

Muži sú od prírody praktickí. Sprchový gél s výraznou vôňou používajú radi na umývanie celého tela vrátane vlasov, pretože takéto riešenie považujú za účelné. Podľa nášho názoru to však dobrý nápad nie je. Mužské vlasy sú v podstate vyberavé a vyžadujú jemnú a láskyplnú starostlivosť. Sprchové gély často obsahujú saponáty, ktoré pokožku hlavy aj vlasy vysušujú. Muži by preto mali siahnuť po poriadnom šampóne, ktorý zodpovedá ich špecifickému typu vlasov. Pre vlasy jemné by to mal byť šampón objemový, zatiaľ čo na husté vlny funguje lepšie šampón pre namáhané vlasy. Šampón pre normálne vlasy je najvhodnejší vtedy, ak si vlasy musíte umývať každý deň. Takáto starostlivosť dodáva mužským vlasom potrebný lesk, nezaťažuje ich a je šetrná k pokožke hlavy.

Páni, chystáte zmeniť svoj účes? Muži síce u svojho účesu vydržia rozhodne dlhšie než ženy, napriek tomu je občas dobré zamyslieť sa nad zmenou. Nový účes vás môže omladiť a dodať vás seriózny vzhľad. Pánske účesy podliehajú módnym trendom o niečo menej, než tie dámske, napriek tomu je dobré ich sledovať a občas pred návštevou…