live stream socialne siete

Live streaming ako súčasť marketingu 

   Streamovanie sa stalo každodennou súčasťou podnikateľskej  marketingovej stratégie. Exituje niekoľko pádnych dôvodov, prečo je pridanie živého vysielania do vášho marketingového mixu skvelý nápad. Čoraz častejšie sa stáva, že firmy organizujú svoje vlastné webináre a  živé online podujatia. A vďaka dobrej profesionálne príprave live streaming dosahuje vysokú mieru zapojenia svojich divákov. Vyzerá to tak, že živé vysielanie videa je viac než len dočasný módny trend. Stáva sa to bežnou súčasťou toho, ako sa firmy prezentujú a  ako sa spájajú so svojím publikom. 

live streaming vybavenie
Kvalitné zariadenie je predpokladom úspešného live streamu.

Live streaming oslovuje široké publikum

   Živé vysielanie je legitímny a efektívny spôsob, ako propagovať svoju značku a zaujať svoje publikum.  Môžete si vytvoriť vstupnú stránku udalosti, evidovať záujemcov,  registrovať účinkujúcich aj hostí. Postupne pripraviť a usporiadať pútavú prezentáciu, ktorá vaše publikum zaujme. Získajte viac informácií o tom, ako si môžete nastaviť svoj webinár a spustiť ho formou live streamingu.  

    Živým vysielaním vašej udalosti môžete prekonať obmedzenia týkajúce sa polohy, obsahu a  veľkosti eventu. Môžete prilákať oveľa širšiu skupinu ľudí, ktorí sa môžu pripojiť odkiaľkoľvek. Nezáleží na tom, či sú na smartfóne alebo na počítači, pokiaľ majú prístup k službe živého vysielania, ktorú používate. Živé prenosy sú tiež dostupnejšie pre ľudí so zdravotným postihnutím, oslabeným imunitným systémom a obmedzenou pohyblivosťou, či ľudí žijúcich v nedostupnejších lokalitách bez auta.

vybavenie na live stream - slúchadlá, mikrofón atď
Dobre pripravený živý prenos má potenciál osloviť širokú skupinu ľudí.

Možnosti tvorivej interakcie a inšpirácie 

     Chcete, aby vaše živé vysielanie bolo prístupnejšie pre všetkých? Riešením je dobre pripravený live streaming.  Taký, aby sa akýkoľvek záujemca o vás a  vašu značku mohol zúčastniť vašej virtuálnej udalosti. Aby sa dozvedel o vašom produkte čo najviac, kládol otázky a nadviazal kontakt s ostatnými. Jedna skvelá vec na podujatiach vysielaných naživo je, že majú potenciál byť super interaktívne. Relácie otázok a odpovedí, oddelené miestnosti a kvízy vám môžu pomôcť podporiť dialóg s vaším publikom. Okrem toho môžu diváci klásť otázky priamo prostredníctvom chatovacej služby. Okamžitou reakciou na komentáre počas live streamingu, odpovedaním na otázky a riešením problémov v reálnom čase dávate svojim divákom najavo, že vám záleží na ich názoroch.  

   Streamovanie sa stalo každodennou súčasťou podnikateľskej  marketingovej stratégie. Exituje niekoľko pádnych dôvodov, prečo je pridanie živého vysielania do vášho marketingového mixu skvelý nápad. Čoraz častejšie sa stáva, že firmy organizujú svoje vlastné webináre a  živé online podujatia. A vďaka dobrej profesionálne príprave live streaming dosahuje vysokú mieru zapojenia svojich divákov. Vyzerá to tak, že živé…